М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vitomalc777
Vitomalc777
03.01.2023 22:35 •  Українська мова

Знайдіть підрядні частини складних речень,визначте їх тип, підпишіть сполучники. поставте розділові знаки. 1. сталося щось таке чого не могло статися. 2. пані така що й одпочити не дасть. 3. чоловік дав задаток розказав куди завезти ялинку і пішов. 4. і вечірнє сонце вдарило раптом у наші вікна які зовсім не були зачинені віконницями і поранило їх. 5. і стежечка де ти ходила колючим терном поросла. 6. як я люблю оці години праці коли усе навколо затиха під владою чаруючої ночі! 7. де колись був перелаз через старий тин тепер там стояли нові тесові ворота. 8. вона все співала та співала доки не сховалась на леваді у вербах. 9. спочатку я просто жахався цієї картини а потім поволі звик як солдат на війні звикає до грому гармат. 10. і неминуче впало так раптово що вже не стало ні турбот ні спогадів ні суєти.

👇
Ответ:
Kristing15
Kristing15
03.01.2023
1) [сталося щось таке], (чого не могло статися) (сталося що?) з'ясувальне
2) [Пані така], (що й... ) пані яка? означальне
3)[ Чоловік дав завдаток, розказав], (куди... ) розказав що? з'ясувальне
4) ... у наші вікна, які
які? з'язувальне
5) і стежечка,( де ти ходила).., поросла
стежечка яка? де ти ходила, з'ясувальне
6) як я люблю..., коли
як я люблю що? означальне
7) (де), [тепер... ]
місця
8)..., (доки)
часу
9) спочатку..., а потім поволі звик, як солдат
порівняльне
10) і неминуче..., що вже не стало ні..., ні..., ні...
впало як? з'ясувальне
4,4(89 оценок)
Ответ:
1.Сталося щось таке, чого не могло статися(підрядно-з'ясувальне, спол чого)
2.Пані така, що й одпочити не дасть(підрядно-означальне, спол що)
7Де колись був перелаз через старий тин, тепер там стояли нові тесові ворота(1 частина підрядна, підрядно-обставинне місця, спол де
9Спочатку я просто жахався цієї картини, а потім поволі звик, як солдат на війні звикає до грому гармат(Обставинне порівняння, спол як
10.І неминуче впало так раптово, що вже не стало ні турбот, ні спогадів, ні суєти(пдрядно-з'ясувальне, спол що)
4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
natasha20042
natasha20042
03.01.2023
1. Моє місто має назву Одесса.
2.До XVI століття Одеса мала назву Кочубіїв, а до 1795 року — Хаджибе́й, що з османської — той, що побував у Мецці. Наприкінці XIV — початку XV століття північно-західне Причорномор'я перейшло під владу Великого князівства Литовського, це пов'язано з іменем польського шляхтича Кочуби Якушинського. Уперше назва Одеса з'явилася 10 (21) січня 1795 року[8]. Назва може бути пов'язана з давньогрецькою колонією Одессо́с (нині встановлено, що колонія знаходиться на місці міста Варна). Наприкінці XVIII століття була традиція називати міста грецькими іменами (наприклад, Ольвіополь,Севастополь, Сімферополь, Тирасполь тощо). Є також інша версія про те, що назва «Одеса» пішла від санскритського Godesha (або Godesa)[9].Місто має багато «народних назв». Поширеною є «Одеса-мама»[10], що має жаргонне походження і є скороченням від «Одеса-мама, Ростов-папа». Час від часу вживаються такі порівняння, назви та словосполучення, як «Перлина Чорного моря», «Південна Пальміра»[11] (у порівнянні з Пальмірою — містом дивовижної краси; «Північна Пальміра» — Санкт-Петербург), «Південна столиця», «Столиця гумору»[12] тощо.
3. Одеса розташована на північно-західному узбережжі Чорного моря, на перетині шляхів з Північноїта Центральної Європи на Близький Схід та в Азію, у центрі Одеської області, між Біляївським,Овідіопольським та Комінтернівським районами. Місто знаходиться у східноєвропейському часовому поясі. Площа міста сягає 162,42 км²[1], густота населення — 6240,7 осіб/км²[2]. Джерела питної води на території міста нині — це бюветні комплекси, а також централізоване постачання водою[ru] Одеси та прилеглих околиць, що здійснюється з річки Дністер по 40-кілометровомуводогіну через водозабір в місті Біляївка[17]. Поблизу міста знаходяться три великих лимани:Куяльницький, Хаджибейський та Сухий.

Місто розташоване на відстані близько 39 кілометрів від кордону з Молдовою. Зокрема, саме така відстань між Одесою та пунктом пропуску через державний кордон України «Маяки-Удобне».[18]Одеса розташована у Причорноморській низовині. Середня висота міста над рівнем моря — 50 метрів. Найвища точка Одеси — Жевахова гора (65 метрів над рівнем моря), а найнижча — Куяльницький лиман (4,2 метри нижче рівня моря).

4.Цього незнаю. Не живу в Одессі та ніколи там не була.

5. Це вже твій власний висновок.

4,6(67 оценок)
Ответ:
Джейн2005
Джейн2005
03.01.2023

Богдан Хмельницький

1595 – 1657

Гетьман Війська Запорозького, талановитий воєначальник і полководець, який отримав ряд великих перемог, що увійшли в історію. Підняв українські землі на визвольну війну проти Речі Посполитої у 1648-1657 роках. Заявив, що його мета - звільнення всього українського народу від польської неволі та об'єднання українських земель у незалежну державу.

Щоб вистояти в боротьбі з Річчю Посполитою і Османською імперією, підписав з Москвою Переяславські домовленості у 1654 році, які гарантували Україні, в першу чергу, військову до з боку Росії.

Укладаючи договір, гетьман не передбачив стратегічної поразки від "обіймів" Москви, яка, почала вважати українські землі "своїми", насаджуючи своїх воєвод і свої порядки, призначаючи своїх гетьманів. В підсумку після смерті Богдана Хмельницького на українських землях почалася 30-річна "Руїна" (1657-1687). 10 гетьманів після його смерті безуспішно намагалися позбутися влади Москви.

Помер Хмельницький 6 серпня 1657 в Чигирині. Похований у Суботові, в Іллінській церкві, збудованій його коштом.

4,7(40 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ