М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір роздум на тему чи потрібно у наш час читати книжки

👇
Ответ:
MashaE631
MashaE631
18.05.2020
Рш за все, книги читають, звичайно ж, для отримання знань, знаходження ідей, але можна сказати також і те, що книги формують світогляд, цінності, переконання, особисту філософію і все це, безсумнівно, впливає на рівень життя в цілому. Що дає читання книг? У книгах утримується величезний досвід і знання інших людей, маса ідей, методик, стратегій. Книги формують світогляд - читаючи правильні книги, людина поступово формує світогляд, розширює і поглиблює погляд на світ, свої переконання.
4,6(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
annareain252
annareain252
18.05.2020

1. Протягом життя кожна людина постійно робить вибір, в якому їй вкрай важливо не помилитися. Саме по собі життя являє собою досить плавний процес, де кожен вибір, який стає перед людиною, задає темп і визначає подальший розвиток життя. Робити вибір люди починають вже в самому дитинстві, коли вони навіть не уявляють собі наслідки свого вибору.

Саме тому той чи інший вибір кожної дитини підлягає аналізу або перегляду з боку батьків. Які ж найважливіші вибори робить людина протягом усього свого життя? Що необхідно брати до уваги при такому виборі?

По-перше,

хотілося б сказати про вибір професії. Мало хто з дітей серйозно замислюється про те, чим він буде займатися, коли закінчить школу, в який вищий навчальний заклад вступить, де працюватиме і яку буде займати посаду. Робити це діти починають іноді лише під самий кінець навчання в школі, а тому в недостатній мірі аналізують свої схильності до певних видів діяльності і ризикують вибрати не ту професію, до якої мають талант. Проблема в тому, що на роботі людина проводить величезну кількість часу – третю частину свого дорослого життя. Тому вибір неправильної або невідповідної професії може обернутися серйозними

жалями.

Якщо людина отримає освіту і потім влаштуватися на роботу, яка їй не подобається, вона буде мучитися буквально кожен день. Альтернативою цьому буде починання все з самого початку, трата ще п’яти років на одержання іншої освіти та спеціальності. Але зробити так далеко не завжди буде дана можливість, тому що доросла людина повинна працювати, щоб забезпечувати сім’ю.

Другий найважливіший вибір людини полягає у виборі супутника життя. Багато людей одружуються по кілька разів за життя, але я не думаю, що вони відчувають дійсно сильні і справжні почуття, якщо у них так відбувається. Як мені здається, щасливим і повноцінним в особистому житті можна бути лише тоді, коли твій вибір супутника життя є остаточним і не змінюється протягом усього життя. Влаштувати особисте життя ідеально досить складно, але зробити це вкрай важливо, адже з чоловіком або дружиною кожен проводить дуже багато часу. Крім того, діти людини, їх зовнішність, характер і виховання залежать відразу від двох людей – від мами й тата.

Думається, що ніхто не хоче опинитися в ситуації, коли його діти крім нього самого також виховуються кимось, хто не має достатньо високих моральних якостей.

Людині судилося постійно вибирати на шляху її життя. Вибір цей далеко не завжди простий, є більш і менш важливі речі, але до кожного такого випадку вибору потрібно підходити відповідально і з використанням розуму.

4,6(28 оценок)
Ответ:
gwetyalina1345
gwetyalina1345
18.05.2020
Подсо́лнечник одноле́тний (лат. Heliánthus ánnuus), Подсо́лнечник масли́чный — вид травянистых растений из рода Подсолнечник (лат. Helianthus — солнечный цветок) семейства Астровые. 
Народное название — подсолнух. 

Однолетнее травянистое растение. 

Стебель высотой от 0,6 до 3 метров, прямой, преимущественно неветвящийся, покрыт жесткими волосками. 

Листья очередные, на длинных черешках, верхние сидячие, нижние супротивные, тёмно-зелёные, овально-сердцевидные, с пластиной до 40 см длины, опушённые короткими жёсткими волосками, с пильчатыми краями. 

Цветки в верхушечных, очень крупных корзинках, 30—50 см в диаметре, до зацветания (в стадии бутонов) поворачиваются в течение дня за солнцем. После зацветания цветки ориентированы в основном на восток. Краевые цветки язычковые, оранжево-жёлтые, 4—7 см длины, обычно бесплодные; внутренние — трубчатые, буро-желтого цвета, обоеполые, многочисленные (500—2000). Венчик пятичленный. В цветке пять тычинок со свободными нитями, но со сросшимися пыльниками. Подсолнечник образует чаще одно соцветие, но бывают и дополнительные отростки с малыми соцветиями. Цветёт в июле — августе в течение 30 дней. 
Плоды — продолговато-яйцевидные семянки, слабогранистые, слегка сжатые, 8—15 мм длины и 4—8 мм ширины, с кожистым околоплодником, белые, серые, полосатые или черные. 

Пыльцевые зёрна трёхбороздно-оровые, шаровидной формы. В диаметре (с шипами) 37,4—44,8 мкм. В очертании с полюса и экватора почти округлые. Борозды шириной 4—5 мкм, короткие, с неровными краями, часто со слабозаметными контурами, с притуплёнными концами. Оры овальные, экваториально вытянутые, шириной 4—5 мкм, длиной 6—6,5 мкм. Ширина мезокольпиума 22—25 мкм, диаметр апокольпиума 11—14,2 мкм. Толщина экзины (без шипов) 1,2—1,8 мкм. Подстилающий и нижележащие слои тонкие. Высота стерженьков под шипами до 1 мкм, между шипами, 0,3—0,4 мкм. Скульптура шиповатая, высота шипов 3,5—5 мкм, диаметр основания 1,2—1,5 мкм, концы их оттянуты и заострены; шипы расположены равновмерно, на мезокольпиуме в полярной проекции находится пять шипов. Пыльца золотистого цвета. 
4,4(92 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ