Дієприслівник - особлива форма дієслова, яка вказує на додаткову дію. Наприклад: Вона йшла, стрибаючи. Вона -що робила?->йшла (але під час цієї дії ще й стрибає)
Хоккайдоч.р., бо острів), Париж(ч.р, це змінне слово), Калахарі(ж.р., бо пустеля), Умань, Ай-Петрі( ж.р., бо гора), Керч(ж.р., це змінне слово), Кіліманджаро, Сурамі(с.р., бо місто), Балі(ч.р., бо острів), Севастополь(ч.р, це змінне слово), Вашингтон(ч.р, це змінне слово), Огайо(ч.р, бо штат, також ж.р., бо річка), Кутаїсі(с.р., бо місто), Прут(ч.р, це змінне слово), Алжир(ч.р, це змінне слово), Осло(с.р., бо місто), Перу(ж.р., бо країна). У змінюваних іменниках рід визначається додаванням займенників мій, моя , моє.
ВІдвідуючи школу, я щодня отримую масу задоволень. Спілкування з друзями, веселі та цікави перерви - це завжди дуже захоплююче. Вчителі придумають нам різні конкурси та завдання, аби урізноманітнити наше шкільне життя. І от нещодавно у нас відбувся флешмоб, який був присвячений Україні. Кожен клас представляв свої композиції, танці та всяку всячину. Ми теж підготувалися дуже серйозно до цього. Кожен учень запалив свічку та тримав її, дівчата співали пісню, а деякі з хлопців тримали на плакаті слово "Мир". Всім дуже сподобався наш виступ. Цей флешмоб запалив вогники в наших серцях, завдяки яким, ми почали любити Україну ще більше.
Наприклад:
Вона йшла, стрибаючи.
Вона -що робила?->йшла (але під час цієї дії ще й стрибає)