М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Випишіть іменники, які вживаються: 1) в однині і в множині; 2) тільки в однині; 3) тільки в множині. прилуки, ужгород, ковзани, ковзанка, лід, сніг, терен, горобина, студентство, повість, середовище, жнива, косовиця, достатки, доля, сум, овочі, цукор, терези, вечір, вечорниці, проводи, весілля, граблі, вила, білизна, сіни, японія, носилки, рушник, вугілля, крим.

👇
Ответ:
Veronichkadyi
Veronichkadyi
13.06.2021
1 Прилуки ,ковзани , терези ,граблі ,вила ,білизна ,вугілля ,сіни ,лід ,сніг ,горобина ,середовище ,жнива ,студентство ,весілля ,сум ,
2 Ужгород ,ковзанка ,терен ,повість , косовиця ,доля ,цукор ,вечір ,Японці ,рушник ,Крим
3 достатки ,овочі ,вечорниці ,проводи ,носилки .
4,5(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
esavinova66
esavinova66
13.06.2021
  Після перших 3-х заповідей Бога , які Він заповідав для своєї слави, пошана до батьків - перша заповідь з обітницею, яка є беззаперечною умовою для благословення Богом нашого життєвого шляху. «Діти, - слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе! «Шануй свого батька та матір» - це перша заповідь з обітницею, - щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній!»(Єфес.6:1-3)

    Родина – фундамент суспільства. Якість сімейних відносин характеризує державу.

    Батьки - це дар від Бога, наші заступники, яким Господь довірив опіку над нами.

    Є три складові пошани до батьків: слухняність, любов та почесть. Ми маємо поважати, шанувати, малитися і благословляти батьків, не залежно від їх рівня, статусу і статку.

    Господь карає за неповагу та хулу на власних батьків. «…хто проклинає батька чи свою матір, той конче буде забитий.»(Вих.21:17), «…хто вдарить батька свого чи матір свою, той конче буде забитий»(Вих.21:15), «Хто батька грабує, хто матір жене? – Це син, що застижує та осоромлює, - перестань же, мій сину, вчитися від нерозумних, щоб відступитися від слів знання!»

    Діти повинні мати вдячне серце перед батьками за фізичне народження, за опіку, за покладену ними жертву заради нашого зрощення та виховання.

    Після Бога - батьки є найближчими та найціннішими особистостями для нас, тому ми маємо любити їх, віддаючи усю належну честь, увагу та пошану.
4,6(58 оценок)
Ответ:
Чевапчичи
Чевапчичи
13.06.2021
Проблема впливу комп'ютера на здоров'я людини розробляється в різних напрямах. Найбільш численними і, очевидно, найбільш близькими до істини є прихильники твердження, що існує так звана комп'ютерна хвороба. Їх аргументи вагомі та обгрунтовані.Серед користувачів ПК виявлено новий тип захворювання - синдром комп'ютерного стресу (СКС), який проявляється головним болем,запаленням слизової оболонки очей, підвищеною дратівливістю, млявістю і депресією.Симптоми захворювання різноманітні і численні. Вони згруповані за принципом впливу на ту чи іншу частину організму.Загальне нездужання: сонливість, втомлюваність, не минуща втома (навіть після відпочинку); головні болі після роботи; очні болі, головні болі в області надбрів'їв і лоба, в потиличній, бічних і тім'яної частинах голови, болі в нижній частині спини, в області стегон , в ногах; почуття поколювання, оніміння, болі в руках, зап'ястях і кистях; напруженість м'язів верхньої частини тулуба (шия, спина, плечі, руки).Захворювання очей: швидка стомлюваність, відчуття гострого болю, печіння, свербіж, сльозливість; часте моргання, відчуття натертості.Порушення візуального сприйняття: неясність зору на дальній відстані відразу після роботи за комп'ютером («завіса перед очима»); неясність зору на близькій відстані (зображення на екрані погано фокусується); неясність зору посилюється протягом дня; двоїння в очах; окуляри стають «слабкими »(необхідність зміни очок), головні болі, повільна рефокусіровка; косоокість.Погіршення зосередженості та працездатності (дуже часто виявляється наслідком візуальних порушень): неможливість сконцентруватися протягом тривалого часу; дратівливість під час і після роботи; втрата робочої точки на екрані, пропуски рядків, слів, введення повторних рядків; помилки при заповненні колонок («непопадання» ), перестановка слів або цифр місцями.Причинами різноманітних симптомів СКС, на думку медиків, є:наднапруженому робота очей і неправильне положення тіла;носіння невідповідних окулярів або контактних лінз;неправильна організація робочого місця;підсумовування фізичних, розумових і візуальних навантажень;низький рівень візуальної підготовленості для роботи з комп'ютером.
4,5(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ