М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
azizka4
azizka4
05.05.2023 02:13 •  Українська мова

До нас у гості приїхала бабуся.вона мені гостинці із села: малинове варення та мед. я подарую їй свій малюнок. завтра ми у двох підемо до театру. як добре,що бабуся приїхала. (визначити кількість речень у тексті, та виписати службові слова з другого речення)

👇
Ответ:
samira2314
samira2314
05.05.2023
5 речень 
службові слова із , та
4,4(51 оценок)
Ответ:
kunakovdp06u5r
kunakovdp06u5r
05.05.2023
У тексті 5 речень. службові слова: із, та.
4,7(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sumr212
sumr212
05.05.2023

Ви любите хатню роботу? Я - ні. Вона одноманітна, нудна, часом навіть виснажлива. А найголовніше, за що я її не люблю, - скільки нею не займайся, а результату особливого не видно. Інша справа - будівельники, чи, скажімо, кравці. Попрацював на будівництві - звів нове житло, або посидів за швейною машинкою - ось і готовий новий костюм.

Але як би погано я не ставився до обов"язку щоденно по кілька разів мити посуд, вимітати сміття, прибирати свої речі або чистити картоплю, я усвідомлюю, що це потрібна робота. Її необхідно робити, бо замість тебе її ніхто не зробить, а жити серед бруду і мотлоху - неприпустимо.

Що ж робити, щоб така робота не здавалася аж занадто обтяжливою та нудною? Ну, у кожного свої методи. Я намагаюся супроводжувати домашні справи своєю улюбленою музикою. Або дивлюся щось по телевізору краєм ока. Або втішаюся тим, що будь-яка робота не триватиме вічно, і скоро я зможу зайнятися улюбленою справою.

4,4(28 оценок)
Ответ:
nekitder
nekitder
05.05.2023

Дуже люблю будь-які свята, тому що під час свят не треба йти до школи та робити уроки*. Але більш за все мені подобається Новий рік*.

На Новий рік* ми купуємо ялинку* та ставимо її у своїй квартирі в найкращому місці. Потім починаємо її прикрашати. Ми розвішуємо на ній іграшки, свічки, маленькі електричні лампочки різних кольорів, срібний дощ з металевої фольги, цукерки та паперові сніжинки.

Прикрасивши ялинку; ми починаємо готувати святковий стіл*. Ми розрізаємо сир*, ковбасу*, огірки та кладемо на тарілки*, вносимо холодець*, який уже встиг добре застигнути. Батьки* готують салат та печене.

Увечері ми сідаємо за стіл*. Приходять гості, дітям приносять подарунки, грає музика, по телевізору Президент України виголошує святкові поздоровлення. Нарешті — 12 година.

Объяснение:

Там де "*" підкреслити

4,4(39 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ