З давніх-давен відома легенда про своєрідну забарвлення цієї тварини. З давніх давен відома - означення легенда - підмет, своєрідну - означення забарвлення - додаток цієї - означення тварини - додаток Члени речення : 3 - прийменник, давніх-давен - прикметник, відома - прикметник, легенда - іменник, про - прийменник, своєрідну - прикметник, забарвлення - іменник, цієї - займенник, тварини - іменник.
У світі багато різних професій, як і багато людей із різними характерами. Мої друзі, наприклад, хочуть обрати різні спеціальності. Хтось мріє бути лікарем, а хтось, навпаки, просто жахається крові і всього подібного. Хтось хоче бути бухгалтером, а хтось ненавидить сидіти весь день та рахувати цифри. Він прагне цікавої роботи, яка пов’язана з переїздами та спілкуванням з багатьма людьми. Є, так би мовити, суто жіночі та суто чоловічі професії. Як, наприклад, вчителька та муляр. Звісно, що в кожному правилі є свої винятки, і ми з вами знаємо вчителів-чоловіків та жінок, що працюють на будівництві. Та все ж таки, чому люди обирають різні професії? Якось я запитав у своїх однокласників, ким би вони хотіли бути і чому. Люди наділені різними здібностями. Хтось пише вірші, хтось помножує усно шестизначні числа. Ось, наприклад, я. Мені завжди до вподоби була робота, що пов’язана з аналізом, де треба приймати якісь рішення. Я люблю математику та фізику, незважаючи на те, що це досить складні науки. Мені подобається розв’язувати задачі, доводити теореми та виводити формули. Багато моїх однокласників не розуміє мене. Думаю, що в мене просто аналітичний склад розуму, як то кажуть, і я буду добре справлятися з такою роботою, де треба аналізувати інформацію та приймати рішення. Я хочу бути фінансовим аналітиком або менеджером.
Осене, красуне моя золотава! Ти нагадуєш мені ту руду лисичку, яку миттєво я побачив у лісових хащах. Опале листя, твій шерех нагадує мені дощ і навіює тиху печаль. Листопаде, твоя жовта заметіль схожа на вишукане мереживо. Що ж ти так рано до нас прийшла, люба осене? Пташки, не летіть від нас, ще рано вам у вирій. Жоржини, чорнобривці та гладіолуси, залишайтесь такими ж яскравими, як влітку. Ми ще не намилувалися вами. Хмари, не закривайте небо цупким сірим покривалом, а ти, сонечко, виглядай і смійся частіше. Синє море, залишайся лагідним і теплим якомога довше!
З давніх давен відома - означення
легенда - підмет,
своєрідну - означення
забарвлення - додаток
цієї - означення
тварини - додаток
Члени речення : 3 - прийменник, давніх-давен - прикметник, відома - прикметник, легенда - іменник, про - прийменник, своєрідну - прикметник, забарвлення - іменник, цієї - займенник, тварини - іменник.