М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nika5647
Nika5647
11.10.2021 10:36 •  Українська мова

Фонотичный розбор слова запамятай на украинском

👇
Ответ:
Skynet14
Skynet14
11.10.2021
З [З] - приголосний, дзвінкий , твердий
а [а] - голосний
п [п] - приголосний, глухий , твердий
а [а] - голосний
м [м '] - приголосний, дзвінкий, м'який
я [ а ] - голосний
т [т] - приголосний, глухий , твердий
а [а] - голосний
й [й '] - приголосний, дзвінкий, м'який

Букв: 9
Звуків: 9
4,4(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Akmosh2003
Akmosh2003
11.10.2021
Явважаю, що на світі дуже мало щасливих людей. навіть коли ти багатий і успішний бізнесмен, тобі все одно буде чогось не вистачати, наприклад: друзів, сім'ї, підтримки, спілкування, тощо. був у мого тата знайомий. мав декілька десятків фірм у запоріжжі й отримував з них чималий прибуток. було у нього багато друзів, дружина и двоє дітей. нещодавно він збанкрутував. усі від нього відвернулися: друзі, дружина, знайомі. наразі його немає в живих, він пішов з життя, не витримавши зради близьких. тому я вважаю, що краще знайти справжнє кохання і надійних партнерів по бізнесу, ніж мати багато грошей і "продажних друзів", які оцінюють тебе не за вмістом гаманця, а розуміють, що таке справжня дружба і у скрутну хвилину життя. оце, по-моєму, і є щастя.
4,6(79 оценок)
Ответ:
EveYo
EveYo
11.10.2021

Наша матуся – найкраща господиня. Вона тримає наш дім у бездоганному порядку й дуже смачно готує. Ми з сестрою інколи їй допомагаємо, але керує процесом приготування завжди мати. Але якось ми вирішили здивувати нашу неньку й приготувати власноруч її фірмову страву – млинці з сиром.

Напередодні ми як швидко й вправно готує мати. Тож ми були впевнені, що це не така вже й важка наука. На практиці все виявилося інакше.

Просіявши борошно, ми взялися замішувати тісто. Передовсім ми ретельно просіяли борошно та уважно перечитали рецепт. Згідно із ним треба було перемішати борошно з яєчним білком, кефіром та цукром. Яка тонка, виявляється, робота відмірювання точної ваги інгредієнтів! Нам весь час доводилося додавати то кефіру, то борошна для необхідної консистенції. Але ж у матері цей етап займав, мабуть, кілька хвилин.

Врешті-решт нам вдалося підготувати тісто і ми почали випікання. Невеличкими порціями ми наливали тісто на пательню, яку ми попередньо змастили олією. Щоб тонко й рівномірно розлити рідину на пательню млинців, що й соромно подавати. Але трохи набивши руку, ми випекли височенну гору млинчиків.

Найлегше залишилося на останок. Ми підсолодили сир та загорнули його у млинці. Подавали ми їх на святковій тарелі з медом та варенням. Мати була в захваті від нашої витівки. Але вона й досі не знає, скільки яєчок ми розбили марно, яких зусиль нам коштувало прибрати кухню після наших кулінарних експериментів!

4,5(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ