Одного разу у лісі росла красуня ялинка. Вона була дуже гарною та високою. Вона була завдовжки близько п'яти метрів. Вона всім подобалась та її ще ніхто ніколи не зрубував. Всі її любили тому, що вона була стрункою та високою. В неї було більше, ніж двадцять гілочок. Білочки дуже любили на ній гратися, та кожен хотів забрати її до себе додому. Ялинка пахла ароматом сосни. Вона була одна така в лісі. Вона жила довго, та всі були добрими до неї. Всі жителі лісу так піклувалися, садили квіти, збирали непотрібне сміття. Також білочки, які жили на дереві ялинки вони були раді, за те, що вони жили на такій красуні. Всі були в захваті, коли проходили повз ялинки. Ця ялинка ьула дуже особливою у цьому лісі. Деякі туристи чули про цю ялинку та приходили в ліс, щоб подивитись, чи правда це.
Для чого ми вивчаємо рідну мову? Дивне питання. Вивчаємо, бо вона рідна, бо не можна жити у країні і не розмовляти мовою цієї країни. Ні, звісно, можна, але така людина не буде справжнім громадянином цієї країни. Можна не володіти мовою, якщо ти не плануєш тут жити, а так, у гості заїхав ненадовго.
До того ж, володіння рідною мовою не виключає вивчення інших мов. Скажу навіть більше: у теперішні часи володіти тільки одною мовою замало. Сучасна людина повинна володіти кількома мовами, щоб досягти успіху у житті. Наприклад, якщо твоя професія буде пов'язана з інформаційними технологіями, без знання англійської мови не обійтися. А з цими технологіями тепер пов'язане майже все. Алк це не означає, що якась з мов більше потрібна, а якась менше. Всі потрібні.
Объяснение: