дорогі дорослі не треба порушувати права дитини! Нам дуже прикро, коли ви нас ображаєте або ж лаєтесь! у нас часткова дієздатність, тобто ти можеш робити не всі угоди, а тільки ті, які необхідні тобі кожен день, - дрібні побутові угоди. Це означає, що ти можеш купувати в магазині будь-які продукти, канцтоварів, інші речі і предмети. Також ти можеш робити угоди, спрямовані на отримання вигоди, які не потребують нотаріального засвідчення або державної реєстрації. У разі, якщо ти не можеш укласти угоду від свого імені можуть виступити батьки, усиновителі та опікуни. Сподіваюся, що правильно.
"Грайливий вітер"
На дворі - осінь ... Дні такі різні: то холодний, з дощем и Сонячно небом, теплий, з ошатнімі урочистих деревами и з сяючімі, як вітражі, різнокольоровімі листям, що розноситься повітряними потоками по проспектах вулиця ... над парками и будинками... за межі міста ... над полями ... Де вони лягають на землю, втомлені від польоти, но грайлівій вітер знов підхоплює їх І, сяючі, як золоті монети, разом з повітряними павутинка и райдужна крапля дощу, смороду пливуть в долонях вітру и він шепоче їм: "Дивіться, як прекрасна наша планета ... Яка вона красива ... І в - частина цієї краси. Так летіть ж и встеляйте сяючою Осінню парки і м'якими квітчастими тепла Килим землю, прикрашайте и бережіть її, щоб навесні знов зазеленіла трава, розквітлі перші квіти і дерева, коріння якіх ви захистили від холоду, знову відповілі б на заклик весни и огорнулися прекрасною листям и все стало б теплим, Яскрава и красивим! " Посміхаючісь, вітер надуває щокі, обережно дме ... і золотий зорепад здіймається і повільно планує в повітряних потоках на землю ... А вітер махає услід листя долонях и шепоче: "До наступної весни ... До зустрічі ...)"
у кожної людини є улюблені і нелюбимі мелодії, причому смаки можуть змінюватися, а залежить все від періоду життя, сприйняття і настрою. також люди по-різному сприймають стилі. комусь подобається рок, а хтось боїться від класики. однак вченим все ж таки вдалося встановити певні закономірності впливу різної музики на психічний і фізичний стан людини.
вдалося встановити таку закономірність: музика може впливати на людину, але цей вплив залежить від психоемоційного стану. якщо мелодія гармонує з цим станом, то вона вплине на людину позитивно. коли гармонія відсутня, вплив музики буде негативним, а в деяких випадках може підштовхнути і на антисоціальні вчинки.
також вченим вдалося встановити той факт, що сприйняття музики має національно-культурну приналежність. іншими словами, європеєць не завжди буде відчувати себе комфортно при прослуховуванні східних мотивів, а тривалий вплив таких мелодій може викликати у нього серйозне психічний розлад. вірно і те, що жителям азії дуже рідко до душі припадає західна музика.