М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До дієприслівника виростати дібрати й записати прислівники,різні за значенням.указати на розряд прислівників за значенням

👇
Ответ:
sholneke
sholneke
02.05.2020
Виростати високо якісно означальні виростати ледве кількісні означальні виростати поблизу місця
4,8(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
serotettonika
serotettonika
02.05.2020

«АРКАН»

Танцювали самі парубки. Ставні легені побралися руками за плечі, зімкнулися в тісне, невелике коло. Під воркотіння цимбалів та баса ритмічно захиталися цілим колом з боку на бік, а потім разом, рвучко рушили в буряному коловороті, міцно б’ючи ногами в діл. В дужих і граціозних рухах парубків була сила, енергія, буйна веселість. Нічого більш прекрасного в розвагах людських, в красі молодечих веселощів мені не доводилось бачити.

Парубки танцювали старовинний гуцульський «Аркан». Тільки справжні сини гір, волелюбні предки могли залишити в спадщину онукам такий буйний і гордовитий танець. Легеня, що танцює «Аркан», не можна уявити з похиленою перед паном головою. Перед яким ворогом могли б схилитися буйні голови людей, що так гордо та високо підводяться в цьому залізному колі!

Я ніколи не знав, що одне споглядання народного танцю може дати людині таку велику втіху. Буйна радість цієї живої картини сповнила гордістю серце. Гуцульські легені ще танцювали «Буковинку», «Опришка». На початку ми ледве розрізняли ці танці українських горян. Всі вони були однаково сповнені зухвалого молодечого буйства і сили.

Танці наших верховинців і пристрасна музика до них чимось нагадували мені танці грузинів і осетинів. Якісь ледве вловимі спільні риси людської вдачі споріднюють вікову мистецьку культуру всіх горян, синів різних народів.

(Т. Масенко)

4,8(6 оценок)
Ответ:
Дерев*яна церква-дуже цікава архітектурна  споруда   у дрогобичі.церква ховається в тіні високих дерев.  храм являє собою квадратний  зруб нави з двома гранчастими симетрично розташованими криласами, а також шестикутні зруби бабинця й вівтаря, які прилягають до нави відповідно з заходу і сходу. усі три зруби перекриті розвиненими восьмигранними верхами з характерним бароковим вінчанням та оперезані розлогим опасанням. в цілому до складу комплексу входять будівлі святоюр’ївського храму та розташованої на південний захід від нього дзвіниці. церковне подвір’я дерев’яним парканом з брамою.ірозписи є справді унікальними, адже із зображень на стінах храму ми можемо дізнатись про тогочасні погляди українців на рай та пекло, гріхи та й навіть про моду тодішніх жителів дрогобича. нтер'єр церкви розписаний фресками.крім релігійних композицій , багатий декоративний орнамент переважно рослинного характеру. 
4,4(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ