М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Liliya35381
Liliya35381
06.12.2020 06:24 •  Українська мова

40 перепишіть, вставляючи пропущені букви е та и. 1. сонце пр..святеє на землю радість пр..несло. (т. шевченко.) 2. пр..красне село стало ще милішим, воно пр..бралося в зело, заквітчалося клечанням. (ю. яновський.) 3. і діти сміються, і вітер пр..вітно в каштанах шумить. (в. сосюра.) 4. ліс прокидався б..зжурним дзвоном н..зримих пташок. (я. баш.) 5. над лісом плив місяць-повень, і п..р..хлюпувалось ч..р..з береги б..здонне небо. (ю. збанацький.) 6. в..ходять з лісу два пр..земкуваті коні. (марко черемшина.) 7. серед майдану стояла пр..здорова сахарня. (і. нечуй- левицький.) 8. кухарів багато, зате каша пр..горіла. (нар. творчість.) 9. на козаку й рогожа пр..гожа. (нар. творчість.)

👇
Ответ:
Fhaj1
Fhaj1
06.12.2020
Сонце пресвятеє на землю радість принесло. (Т. Шевченко.) 2. Прекрасне село стало ще милішим, воно прибралося в зело, заквітчалося клечанням. (Ю. Яновський.) 3. І діти сміються, і вітер привітно в каштанах шумить. (В. Сосюра.) 4. Ліс прокидався безжурним дзвоном незримих пташок. (Я. Баш.) 5. Над лісом плив місяць-повень, і перехлюпувалось че.ре.з береги бездонне небо. (Ю. Збанацький.) 6. Виходять з лісу два приземкуваті коні. (Марко Черемшина.) 7. Серед майдану стояла прездорова сахарня. (І. Нечуй- Левицький.) 8. Кухарів багато, зате каша пригоріла. (Нар. творчість.) 9. На козаку й рогожа пригожа. (Нар. творчість.)
4,6(44 оценок)
Ответ:
Romlik
Romlik
06.12.2020
1 е.2и 3е 4и 5и 6е 7е 8е,е 9е,е 10е 11и 12и 13е 14и 15и
номерки це не по реченях , а по словах.
4,7(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ibraevaira
ibraevaira
06.12.2020
1.стара Половчиха, одежа на ній віялась, мов на кам’яній, вона була висока та сувора, як у пісні.
2.Половчиха, вирядивши в море чоловіка, виглядала його шаланду, її серце обдував трамонтан, її серце ладне було вискочити з грудей, а з моря йшли холод та гуркіт, море зажерливо ревло, схопивши її Мусія. 
3.висока й сувора, їй здавалося, що вона — маяк невгасимої сили.
4.дівування в Оча* нові, хазяї трамбаків сваталися до неї, а що вже шаланд, баркасів, моторок, яхт! Вона була доброго рибальського роду, доброї степової крові, її взяв за себе Мусій Половець— дофінівський рибалка, непоказний хлопець, нижчий од неї на цілу голову. Та така вже любов і так вона парує самця й самицю в природі. Половчиха стала до бою за життя, за рибу, стала поруч Мусія, і наплодили вони хлопців повну хату
5.оловчиха тримала хату в залізному ку- лаці, мати стояла на чолі родини, стояла, мов скеля в штормі.
6.Вони йшли, преніжно обнявшись, їм у вічі дмухав трамонтан, позаду калатало море, вони йшли впевнено й дружно, як ходили ціле життя.
4,5(69 оценок)
Ответ:
деляяяяяя
деляяяяяя
06.12.2020

Відповідь:

У Києві в Русанівці, жила дівчинка Уля. Щоранку Уля із своєю бабусею виходили на прогулянку. Вони бродили над каналом, уголос читали на лавочці казки, а інколи каталися на човні.

Одного разу, вертаючись додому, Уля побачила біля свого під’їзду незнайомого хлопчика. Він сидів на візку, а на колінах у нього лежала  книжка. Він був якийсь сумний і байдужий.

— Ти що, наш сусід? — запитала Уля. Хлопчик відповів що два дні тому вони переїхали сюди, тоді Утя запитала чому він не гуляє, на що хлопчик відказав, що в нього хворі ноги.  Улі стало ніяково тоді вона запитала його:

— А хочеш, пограємо в шашки, ти будеш білими, перший ходити.  І хлопчик погодився хоча і не вмів добре грати.

Уля навчилася грати в шашки так добре, що інколи навіть вигравала в свого тата. Однак зараз вона вирішила, що навмисне програє хлопчикові й, може, хоч трохи розважить його. Але Уля поступово так захопилася грою, що забула про свій намір, і придумала таку комбінацію, що хлопчик втратив за раз аж три свої шашки, а свою поставила в дамки. Хлопчик ніяково усміхнувшись... здався. Уля спам’яталася, та було пізно. Аби втішити хлопчика, вона запропонувала навчити його добре грати і трохи його покатати  Іі не чекаючи згоди, вона зрушила з місця візок і покотила його по асфальтовій доріжці.

Пояснення:

4,6(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ