М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Windows1011
Windows1011
03.06.2023 22:10 •  Українська мова

Напишіть твір 20 речень зі словами іншомовного походження

👇
Ответ:
далина3
далина3
03.06.2023
В каком смисле іншомовного погодженя
4,7(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Renton8546
Renton8546
03.06.2023

Як змінити наш світ на краще, наш єдиний, неосяжний і безмежний світ?. Про це замислювалося багато з нас, пре це кожен день міркують вчені, митці та люди інших, самих різноманітних професій. Щодня ми дізнаємося багато нового та цікавого про нашу планету, про оточуючий нас світ. Сьогодні ми добре знаємо, чому на зміну зимовим холодам приходить весняне тепло, знаємо, скільки на світі країн та які в тих країнах живуть люди. Ми навчилися розумітися з природою та використовувати її багатства на свою користь. Але ми й досі не навчилися бережно відноситися до цих багатств та відновлювати те, що ми використовуємо для своїх потреб.

Сьогодні людство розуміє та може пояснити більшість природних явищ, але керувати ними ми ще не вміємо. Ми не можемо захистити себе від землетрусів, повеней, вивержень вулканів та інших стихійних лих. Природа цим користується і час від часу наказує нас за погане та бездумне до неї ставлення. Тому, перш за все, щоб змінити наш світ на краще, треба змінити своє ставлення до оточуючої нас природи.

Крім того, щоб змінити оточуючий нас світ, треба робити усе для того, щоб наша наука розвивалася якнайскоріше. Розвиток науки буде сприяти вирішенню питань, які так гостро сьогодні стоять перед людством. Але з вирішенням виключно екологічних проблем на краще наше життя не зміниться, бо доки існують на землі війни, жебрацтво, сирітство, доти й буде наш світ негармонійним. Зрозуміло, що для цього потрібен певний час, але прискорити цей процес зможуть нові відкриття науковців і нове ставлення людей до оточуючого світу, один до одного.

Не менш гострою проблемою в наш час є проблема втрати нашими сучасниками духовності, відокремлення від здобуття наших предків та вікових традицій нашого народу. Тому лише тоді, коли наукові відкриття та прагнення до кращого життя будуть поєднані з підвищенням впливу на людей загальнолюдських цінностей, гуманізму, відданості Батьківщині і людським ідеалам, у нас з’явиться можливість оновити світ.

Та це глобальні питання, а ось що залежить особисто від нас? На мою думку, світ може стати кращим , коли кожен з нас особисто стане добрішим, коли люди знайдуть спільну мову, будуть прагнути до єдиної мети і сумісними зусиллями досягнуть цієї мети. Світ не можна, а треба починати покращувати з самого себе. Достатньо стати привітнішим, прагнути допомагати іншим, і світ стане кращим хоча б для тих, кому ми допомагаємо. Адже з цього все повинно і починатися, бо одна посмішка, один добрий погляд – і людина поряд з вами буде зовсім іншою думки про оточуючий світ.

Хто, як не ми, зробимо світ кращим? Світ зміниться, якщо на перший погляд речі, наприклад, не засмічувати вулиці, не порушувати правила поведінки чи дорожнього руху, щиро та з добротою відноситись до інших, не увійдуть до наших звичок назавжди. І не треба боятися починати з самого себе, бо бути в кращих починаннях прикладом – це гідно і почесно для кожної людини. І як би там не було, треба пам’ятати, що змінити світ на краще зможемо лише ми з вами – гідні члени сучасного суспільства, гідні сини нашого світу.

4,8(33 оценок)
Ответ:
sharonova71
sharonova71
03.06.2023

1.Укажіть речення, у якому розділові знаки розставлено правильно

А Струна бринить лагідною луною: «Я тут, я завжди тут, я все з тобою!»

2. Укажіть складносурядне речення з розділовим сполучником А

Г Незабаром ви побачите на снігу ліщиновий цвіт, а під снігом почуєте зненацька якийсь схлип.

3. Складними є всі речення, ОКРІМ

Б Користуючись інтернетом, намагайтеся шукати українські відповідники російським сайтам

4. Укажіть складнопідрядне речення, де підрядна частина стоїть усередині головної

А Олег Ольжич мріяв, коли Україна стане незалежною, сягав у далечінь прийдешнього.

5. Укажіть безсполучникове складне речення, частини якого передають одночасність дій або явищ

А Сіло за горою сонечко, зірки засіяли.

6. Укажіть складне речення з сурядним і підрядним зв’язком

В Є в коханні і будні, і свята, є в ньому і радість, і жаль, бо не можна життя заховати за рожевих ілюзій вуаль.

7. Установіть відповідність між розділовим знаком, який потрібно ставити, та реченням (розділові знаки опущено)

1. двокрапка Б Перед досвітком вовк насторожився: здалеку почувся скрип коліс.  

2. тире, кома А Гроза пройшла - зітхнули трави, квітки голівки підняли.

3. кома, тире Г Минув рік минув другий, - козака все немає.

8. Установіть відповідність між назвою засобу зв’язку і прикладом речення ( розділові знаки опущено)

1. сурядний і безсполучниковий  Б в рясний та теплий дощ, скупав школу і дітлахів, і знову тут світить сонце, молоде листя на платані переблискує кожною завислою крапелинкою .

2. підрядний і безсполучниковий  А Душа Тараса роздвоювалася, ще раз у раз у ній зринали Київ та чудова ніч на Дніпрі, між межигір’ями, де прилучився знову до потаємних глибин народу.

3. сурядний, підрядний і безсполучниковий   В. Звів дідусь голову з трави - Максим хотів ще раз побачити оте сяйво, але диво тому й залишається дивом, що воно ніколи не повторюється.

Прочитайте текст. Виконайте завдання № 9-11.

1. Ніхто тоді солі не важив, тому що ні мір ні вагів не було, і здавна, за звичаєм, її продавали на око. 2. Були й такі хитруни, що в степу, перед Перекопом, де ханська сторожа брала мито, залишали порожні вози, а потім перевантажували на них надлишки солі щоб якось довезти додому. 3. Вигода була подвійна: за кожен чумацький віз платили менше власникові солі і відповідно менше мита в ханську казну бо мито сплачувалося теж від воза. 4. Підводи рушили, заскрипіли ярма, загегейкали на волів чумаки, сонний степ враз сповнився голосистим цвіріньчанням цвіркунів, потривожених стукотом коліс, сопінням волів та кінським іржанням. (В. Малик)

9.Складним реченням з різними видами зв’язку є

В 3

10. Четверте речення має граматичних основ

Г 4

11.Пунктуаційну помилку допущено в реченні

В 3  Вигода була подвійна: за кожен чумацький віз платили менше власникові солі і, відповідно, менше мита в ханську казну, бо мито сплачувалося теж від воза.

 

4,4(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ