М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Artemik125
Artemik125
18.01.2021 13:49 •  Українська мова

Поширене означення не треба відокремлювати комами в реченні: а) зачарований прекрасним вечором я довго блукав понад берегом річки; б) світ до захмеління прекрасний розступився на всі чотири боки; в) не відомий нікому сі на лавку слухаю і дивлюся; г) край моря сонце золотить укриті лісом гори. 2. поширене означення треба відокремлювати комами в реченні: а) наближається повний спеки й світла південь; б) хто це там оповитий в туман заховався за сиві каштани? в) шумлять білим цвітом налиті сади навесні; г) раз добром нагріте серце вік не прохолоне. 3. непоширене означення не обов’язково відокремлювати комами в реченні: а) небо розгорнуло свій намет синій широкий глибокий; б) а я самотній уночі ще довго в вогнище дивився; в) музика бадьора чарівна полинула через шкільне подвір’я; г) і втомивсь я одинокий на самій дорозі. 4. непоширене означення обов’язково треба відокремлювати комами в реченні: а) вечір морозний і зоряний надходив швидко; б) небо ясне й бірюзове рідко бачили мандрівники; в) дедалі попадалися вже сосни старі руді кострубаті; г) ближче до старезного лісу чорного густого ставало сумно.

👇
Ответ:
Айдана55л
Айдана55л
18.01.2021
1. Поширене означення не треба відокремлювати комами в реченні:
    г) Край моря сонце золотить укриті лісом гори.

2. Поширене означення треба відокремлювати комами в реченні:
    б) Хто це там, оповитий в туман, заховався за сиві каштани?

3. Непоширене означення не обов’язково відокремлювати комами в реченні:
    в) Музика(,) бадьора, чарівна(,) полинула через шкільне подвір’я.

4. Непоширене означення обов’язково треба відокремлювати комами в реченні:
    г) Ближче до старезного лісу, чорного, густого, ставало сумно.
4,8(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

7 1г 2в3а

8 1в 2а 3б

9 -(виділеного слова не видно).

10 Образ козака на наших картинах – це велична, викристалізувана віками дума народу із своєю сутністю. (2) Народ стомився від постійних воєн, від розорень і спустошень, що обернули квітучий край у пустку. (3) Зазнавши стільки горя й лиха, він прагнув миру, вільної праці. (4) Миролюбивий характер народу й уособлюс образ козака бандуриста. (5) Але водночас українский народ завжди був готовий освятити ножі, щоб захистити могили своїх предків, свою рідну землю.(З журналу)

Тихе(означення, прикметник) блідо-блакитне (означення, прикметник) море(підмет,іменник) ,здається(вставне слово), спить(присудок, дієслово). Речення просте,ускладнене вставним словом,розповідне,неокличне

4,4(14 оценок)
Ответ:
VikiNiki23
VikiNiki23
18.01.2021

Я живу у місті Києві, яке було засноване ще в 5 столітті. Це найбільший індустріальний, науковий і культурний центр України. Багато вулиць, площ, проспектів у моєму місті. Всі вони мають і своє обличчя, і біографію, і славу.

Я мешкаю на Оболоні, цей район вражає своїми масштабами, щедрою зеленню і чистотою.

Великою магістраллю весь час їдуть машини, автобуси. Веселі трамваї видзвонюють своїми переливчастими дзвіночками. На вулиці вишикувалися розважальні центри, школи, магазини, кафе. Охайні одноповерхові будівлі чергуються з великими п’яти- і шістнадцятиповерховими будинками.

Моя вулиця подобається мені завжди. Вона чарівна восени, коли дерева вбрані в різнобарвні шати. Приємно йти по опалому листю, вслухаючись у шарудіння… А взимку! Це ж казковий витвір із снігу! Весною розливається смачний аромат бруньок на тополі, березі. Влітку густа зелень дерев дає жадану прохолоду.

Для мене рідна вулиця краща від усіх інших місць!

4,8(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ