М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maritsumie
maritsumie
24.01.2021 12:58 •  Українська мова

Склади й запиши казку про прислівник і його роль у мовленні

👇
Ответ:
Lngtnk5
Lngtnk5
24.01.2021
Жив собі на світі прислівник.І завжди він був разом з його другом дієсловом.
Вони завжди були зв'язаними в реченні.Але на відміну від дієслова прислівник не мав закінчення, бо був незмінною частиною мови.
Але це було не важливо тому, що прислівник і дієслово були друзями нерозлий вода.
4,4(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LB27
LB27
24.01.2021

Евтаназія - слово грецького походження, від Ев - добрий, хороший і Танатос - смерть. Термін визначається, як практика припинення або скорочення життя людини чи тварини, що страждає від невиліковної хвороби і відчуває нестерпні страждання, задля задоволен-

ня без медичних показань в безболісній чи мінімально болісній формі, для припинення страждань.
Теоретично визначають пасивну евтаназію (припинення медиками підтримуючої терапії хворого) та активну евтаназію (введення хворому засобів, що тягнуть за собою швидку смерть).
Вперше, термін «евтаназія» був введений в медицині Ф.Беконом у 17 ст., як визначення легкої смерті. Засновником сучасної практики «легкої смерті» медики вважають американського патологоанатома Джека Кеворкяна.

«Евтаназією називається будь-яка дія, спрямована на те, щоб покласти кінець життя тій чи іншій особі, йдучи назустріч її власному бажанню, і виконана незацікавленою особою» - каже голанське законодавство. Крім Голандії «хороша смерть» легалізована і визнана правом людини в таких країнах, як Бельгія й Швейцарія, а також у Північній провінції Австралії і єдиному штаті США - Ореґоні. На даний момент в Україні тільки ведеться дискусія з приводу евтаназії, і мало ознак того, що вона скоро завершиться. Передбачати, що у нас колись буде дозволена активна евтаназія, як у деяких європейських країнах - малоймовірно. Відповідно до законодавства України, евтаназія - це вбивство. Однак опитування, проведене «Кадровим Домом «СуперДжоб» 17 квітня - 10 травня 2007 року, показав, що більше половини українців (51%) вважають, що людина має право вдатися до до лікарів з метою добровільного відходу з життя.

Абстрагуючись від християнських канонів, можна вважати, що евтаназія - гуманний б припинення мук хворого. Але разом з тим, з огляду на безконтрольність діяльності різних органів влади й опіки, евтаназія може зробитися скоріше злом, ніж до На мою думку,ераще відмовитись від такої смерті і ніколи навіть не задумуватись проце.

4,5(16 оценок)
Ответ:
Світ потребує милосердя
Як на мене, якщо б на світі не існувало б милосердя, жити було було б страшно. Тільки уявіть собі суспільство, де ніхто нікому не стане допомагати просто так, задарма. Бідний, одинокий, хворий? Голодуй, страждай, хворій, вмирай. Не сподівайся, що тобі буде хтось співчувати або до Світ без мілосердя - це дійсно жахливо. 
Саме тому ми всі цінуємо прояви милосердя: доброту, співчуття чужому лиху, безкорисливу до Будь-то може у будь-який момент опинитися у скрутному становищі. Багато людей тішуть себе ілюзією, що вони - сильні, здорові, успішні - є господарями своєї долі. Так воно й є, але тільки певною мірою. Банкрутство, тяжка хвороба, аварія - і колись багата і здорова людина дізнається, що таке нещастя і злидні. І тоді людина як ніхто потребує до простого людського співчуття і доброго слова, тобто мілосердя. 
4,4(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ