М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Діалог журналіста з вчителем(6-7 реплік з кожної сторони)

👇
Ответ:
ammaa09
ammaa09
16.04.2023
В-Вчитель Ж-Журналіст
Ж-Доброго дня Олено Олександрівно.
В - Доброго.
Ж - Ви можете виділити мені трохи часу?
В - Так звичайно.
Ж - Я хочу у вас запитати про вашого медаліста.
В - Про якого саме?
Ж - Про Івана Подеревлянського.
В - Що саме вас цікавить?
Ж - Опишіть будь ласка його.
В - Іван дуже талановитий хлопець,любить читати художню літературу,особливо вірші Шевченка.
Ж - Ви можете щось сказати про його батьків?
В - Його батько Сергій Миколайович був моїм однокласником,дуже трудолюбивий з самих ранніх літ прививав Іванкові любов до батьківщини,про матір не можу нічого сказати.
Ж- Дякую вам ,всього найкращого.
В - Допобачення .
4,7(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kubajoleksandra
kubajoleksandra
16.04.2023
Про значення рідної мови в житті кожного з нас, чимало сказано. Вона невід_ємна частина нашого розвитку. Чи являемося ми дикунами,якщо цураемося рідної мови та не цікавимося її розвитком? 
Дикунами називають людей, які не розвиваються, нічого нового не вчать. Тобто можна сказати це найнижчий шар суспільства. Люди які не вчать рідної мови, на мою думку, тільки соромлять той чи інший народ. Адже у цьому проявляеться ставлення до, країни, суспільства, історії. Ніби людина не вдячна за те, що має та не цінує цього. У житті трапляються різні ситуації, наприклад людина німа, вона не може розмовляти, але навіть в таких випадках вони шукають б зв_язку зі світом, з_являється спеціальна мова жестів. 
Отже, важливо любити рідну мову і цінувати її, адже у цьому проявляеться твоя вдячність предкім. Тому не сором своєї країни, будь гідним громадянином.
4,5(5 оценок)
Ответ:
dmit0
dmit0
16.04.2023

ВИКЛИКИ КНИЖКОВОЇ ЕРИ

Наприкінці минулого тисячоліття читачі стурбовано запитували: "Невже електронні носії витіснять традиційну книжку?" Але коли Джоан Ролінґ написала "Гаррі Поттера" і її серія романів розійшлася стомільйонними паперовими накладами, це питання втратило свою гостроту.

Сьогодні більш-менш зрозуміло, що електронні носії, принаймні поки що, не створюють кардинальної загрози паперовим книжкам. Проте з’явилися вони не випадково. Гадаю, це Бог так готує нас до далеких мандрівок. Це він підсунув нам ґаджети, щоб ми змогли колись забрати з собою на інші планети свої улюблені книжки, музику, фотографії, картини, - бо як інакше вдалося б це зробити?

Отож доки Ілон Маск ще тільки на півдорозі до інших світів, паперова книжка в безпеці. Однак деякі науковці стверджують, що коли люди нарешті зможуть зачати й народити в космічних умовах нове життя, то таке людське дитя буде схоже радше на знайомий кінематографічний образ "енелятка" - з великою головою, очима на пів обличчя, слабкими м’язами. Для нього, на відміну від нас, такі приємні відчуття, як гортання сторінок, запах паперу, будуть невідомі. І ось, напевно, вже аж тоді й запанує ера електронної книжки.

Але й це не страшно: головне - читати, і не так важливо, з яких носіїв. Бо книжки- це знання й емоції, які, на відміну від щоденного потоку інформації, залишаються з нами надовго.

4,5(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ