Директор обласного центру зайнятості Раїса Кучмук зауважила, що буває, коли амбіції молодих спеціалістів занадто високі. Її підтримали і керівники обласних центрів зайнятості: «Кажуть: хочу до 5 тисяч, – а що такий великий досвід роботи, і така висока кваліфікація?».
Присутній на прес-конференції підприємець Сергій Дубинка (фотосалон «Кодак») зауважив, що в нього працівники отримують по 2 тисячі гривень, незважаючи на те, що «стартова зарплата» – 800 гривень, все йде від виробітку». Пані Кучмук зауважила, що в супермаркеті будматеріалів «Нова лінія» молоді спеціалісти мають можливість отримувати до 5 тисяч гривень, «не відразу, аби була сила волі і бажання працювати».
«Я бувало декому кажу, що мені не треба тримати 20 фотографів, вистачить 4-х, і питаю: невже не хочеться заробити більше?, – а мені кажуть: мені і так вистачає»» – додав Сергій Дубинка. Він також зауважив, що всього відразу теж не буває: «Отож я так і кажу, що краще синиця в руці, коли не знаєш, що буде далі і чи буде взагалі…».
Додаток - другорядний член речення, який означає предмет, на який спрямована дія або по відношенню до якого ця дія відбувається і відповідає на питання усіх відмінків, крім називного.Відповідає на питання непрямих відмінків:чого? кому? чому? кого? що? ким? чим? на кому? на чому?.Підкреслюється _ _ _ _ _ . Додаток виражається тими ж частинами мови, що й підмет. Найчастіше додаток виражається іменником та співвідносними з ним займенниками, рідше прикметником, числівниками. Додатки поділяються на прямі додатки та непрямі додатки. До прямих додатків можна поставити запитання кого? що?. Вони стоять у реченні в знахідному відмінку. Я побачив (кого?) гарну дівчину. Футболісти кидають (що?) м'яч. Прямі додатки можуть виражатися також родовим відмінком, коли при перехідному дієслові є частка не, або коли дія переходить лише на частину об'єкта:
14 лютого