М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Усі ці риси закладені кожному із нас іх потрібно розвивати

👇
Ответ:
wami56
wami56
21.01.2021
Напевно, не кожен з нас повністю знає, на що він здатний. Буває таке, що людина проживає життя і навіть не здогадується про те, що в ньому насправді приховано. У всіх є якісь здібності і риси характеру, які, на подив, якимось чарівним чином проявляються у нас в момент необхідності. Виходить, для того, щоб повністю пізнати свою сутність, потрібно виявити те, що у нас ховається. До в цьому нумерологія імені. Отже, давайте докладніше розглянемо те, як правильно вирахувати нумерологічне число нашого таємного «я».

Напишіть свої повне прізвище, ім'я та по батькові на аркуші паперу і випишіть всі приголосні літери, які складають ці дані. Потім порахуйте приголосні і доведіть результат їх складання до однозначного числа.

Приклад: Іванова Тамара Степанівна. Приголосних літер у цьому ПІБ – 12. Складаємо цифри, з якого складається це кількість: 1+2=3. Отримане число і розповість вам про приховані таланти і здібності.

Число 1 – у вас є задатки лідера і талановитого організатора. Якщо ви досі не знайшли в собі ці якості, то вам потрібно їх розвивати. Ви вмієте ставити перед собою цілі і досягати їх. Крім того, ваш розум здатний на оригінальні ідеї. Якщо ви досі такого не помічали в собі, то спробуйте відкрити в собі ці таланти.
4,7(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Swaggygirl
Swaggygirl
21.01.2021
     Наше життя минає непомітно. Сьогодні я хотів би повернути вчорашнє, та це неможливо. Хіба що хтось збудує машину часу і здійсниться мрія багатьох - повернутися у своє дитинство, свої юні студентські роки. Але, на жаль, це призвело б до непоправних наслідків: катастрофи, війни, хвороби тощо.
     Я вважаю, що яскраві моменти створюємо ми - люди. Тому яскраве запам'ятовується найкраще. Це ті моменти, заради яких варто жити: незабутні дитячі враження від сонячного лоскотання, жалючої кропиви, духмяних квітів і трав, легенького вітерцю під час купання у річці; злети і падіння шкільного періоду; подорожі світом.
    Час від часу я пригадує все, що зі мною були. Це доволі цікавий процес. Перебираю світлини свого життя так, ніби гортаю їх за до планшета.
     Отже, творцями митей є ми самі. Якщо ми не пригадуватимемо минулого, ми не матимемо майбутнього. Наостанок скажу словами Ліни Костенко: "І час летить, не стишує галопу (...) А ми живі, нам треба поспішати".  
4,8(67 оценок)
Ответ:
ivanpowerflusi
ivanpowerflusi
21.01.2021
     Життя - це безцінний дар, яким людина повинна донрожити навіть тоді, коли в ньому більше смутку, ніж радощів. Варто жити, щоб на землі залишити після себе слід глибокий, помітний. Так, життя Т. Шевченка, М. Коцюбинського, Лесі Українки, В. Стуса було несправедливо коротке. Але, можливо, наперекір цьому всім здійсненним у своєму житті вони настільки зуміли збільшити його цінність, що стали безсмертними, адже дні свідомого життя переплавлені в золоті рядки їхніх невмирущих творів. 
      Вибір сенсу життя, на мою думку, залежить від умов конкретного суспільства, задатків, нахилів та здібностей конкретної людини. І те, що одній людині здається безглуздим і марним, для іншої є безцінним.
      Псевдопатріоти не цінують життя, бо вони - диванна картопля. Це ті, хто вміє прекрасно говорити, замилювати очі, і нічого не робити задля блага свого краю. Тільки те й роблять, що переховуються від війни. Такі люди не бачать душею Україну і все, що вона добула.
       Незалежно від того, чи це військовий, чи лікар, чи учитель, на кожній людині лежить відповідальність за чиєсь життя. І якщо хтось халатно буде ставитися до своєї справи, не цінуючи життя інших, гріш ціна такій особі. Лише той гідний життя, хто не говорить про любов до Батьківщини, а працює і живе задля ї процвітання, примножуючи набуте.
4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ