М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Witch23
Witch23
25.07.2022 16:45 •  Українська мова

Напишіть есе на тему "мій обов'язок перед мовою" 5-7 речень​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ольга1480
ольга1480
25.07.2022
Люди, які володіють нею вільно можуть дуже точно передавати відтінок мови, висловлюючи одну і ту ж думку або в дуже смішний манері (що неодноразово обговорюється в темах про те, як смішно звучать українські слова і вирази) так і поетичне. Особисто я можу говорити і на києво-полтавському діалекті, який вважається офіційним українською мовою, так і суржиком, так і з вживанням діалектів інших регіонів. За виразності його можна порівняти з іспанською мовою. Щось спільне є і з німецьким. Принаймні за словами точно (перше, що спало на думку слова кома і фарба, які в обох мовах мають схоже звучання і значення).

Одним з майстрів українського слова я вважаю відомого композитора і поета Володимира Івасюка. Одна його "Червона рута" - вже давно класика. Інші пісні не гірше. І дуже показово, що загинув він за дивних обставин.

Крім того, переконаний, що некоректно приводити в приклад прикордонні райони. Наприклад в Берегово велика частина міста говорить взагалі на мадярському, а в деяких селах цього району українського взагалі не знають - він ними і не треба, тому що до кордону 5 км і вони вільно ходять туди-сюди. Природно, що в таких місцях буде мішанина не на користь української мови, якого зараз в Україні, на жаль, і без того мало. Він практично не розвивається і залишився на рівні середньовіччя, а переважна більшість сучасних слів іноземного походження. Ось і виходить, що зараз українська мова виявляється тільки в піснях і анекдотах
4,7(49 оценок)
Ответ:
Дима51497
Дима51497
25.07.2022

ответ:1.дорогобузька ікона богородиці. виявлена у 80-х роках 20 століття в церкві успіння богородиці в селі дорогобуж на рівненщині.2.успенський сбор у володимирі.зудованоза ініціативи князя мстислава зяславовича батька романа мстиславовича.3.архангел михаїл в церкві святої великомучениці  параскеви вдаляві.4.святий іоан златоуст. мініатюра з перемишльського архієрейького служебника . між 1220і 1225р.5.

церва пантелиймона в селі шевчнковевоблизу сучасного галича.була збудованаблизько 1200р.6.вежа в стовпі нині польща . спордження стовпівської вежі припадає 40-ві роки 13 ст. ,коли холм розбудовував князьданило романович.

Объяснение:

4,6(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ