М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maksburyas
maksburyas
13.05.2023 10:32 •  Українська мова

2правила до теми "за мо до розмови" дуже потрі 5 клас..

👇
Ответ:
rezeda231281
rezeda231281
13.05.2023
Уважно слухай співрозмовника, ніколи не перебивай його.
Не говори занадто голосно, але й не бурмочи собі під ніс.
Не розмахуй руками при розмові.
Будь ввічливим, не застосовуй грубих слів та виразів.
4,4(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yanasmailik
yanasmailik
13.05.2023
Зимовий ліс,пухнастим м'яким снігом,лапах ялинок, схожі на шапки,вагою снігу,гілка розпромляєтся,грає всіма барвами веселки,дивитися боляче,сніг вискрипує і хрумає,сніжинка- як витвір мистецтва, казковий майстер-ювелір,ажурні зірочки,іній і паморозь,білосніжною ковдрою,морозному повітрі,пташка подала голос,зимовому кожушку,красуні-лисиці, зголоднілий вовк,рожевіє сніг, капелюшки ялинок,берізки самі стають золотаво-рожевими,небо червоніє,іде темрява,серпок місяця,хрусткому снігу, сніговому килимі. Там может ещё есть,но я только эти увидела)
4,6(67 оценок)
Ответ:
Shaxnoza2509
Shaxnoza2509
13.05.2023

Благородство – явище, яке прийшло до нас з історії. Якщо аналізувати етимологію цього слова, слід звернути увагу на те, що слово це походить від людей, які мають якість «благого роду». Тому раніше благородною вважалася людина, яка походить з якогось високого або знатного роду. У той же час, якщо говорити про сучасність і той світ, в якому ми з вами живемо, можна відзначити, що зараз формального поділу на роди немає. Всі громадяни за законами рівні і вважається некультурним прямо називати людину благородною або неблагородною. Водночас, все-таки іноді це чомусь все ще відбувається.

Якою б не була сучасність, наскільки рівними б у правах люди не були, але навряд чи можна називати сучасних людей повністю однаковими. Для деяких з наших сучасників характерні одні ознаки, для інших – інші. Усе ще зустрічаються порядні, чесні і справедливі люди, а також ті, для кого всі ці якості не мають жодного сенсу. Все це дозволяє говорити, що неформально можна вважати когось благородним і сьогодні.

Як мені здається, першою якістю, яка характеризує благородну людини, є порядність. У сучасному споживацькому суспільстві всі люди надмірно прагнуть отримати наживу, поліпшити своє власне життя. У деяких випадках дуже складно знайти таку людину, з якою можна мати серйозні справи без страху, що вона тебе обдурить. Благородна ж людина завжди порядна. Вона розуміє, що гроші, слава, різні матеріальні блага – все це проходить, випаровується, а людина залишається, і їй треба якось жити в цьому світі зі своєю совістю. У благородної людини дійсно є совість. Вона постійно задає собі питання, вимогливо ставитися до себе і хоче робити навколишній світ не гіршим, а кращим. Благородна людина ставиться до інших так, як хотіла би, щоб ставилися до неї самої. Вона віддає собі звіт в тому, що все в цьому житті повертається, кожен негативний вчинок може відгукнутися і пізніше нагадати про себе. Зрештою, благородна людина шанує пам’ять своїх предків, поважає їх і прагне бути на них усім схожою. Вона також хоче виховати своїх дітей у найкращих традиціях, щоб мати можливість потім пишатися ними.

Поняття благородства і ознаки благородної людини змінилися, але зовсім не втратили своєї актуальності. Сучасна людина теж може вважатися благородною або неблагородною. Втім, якщо хтось здається вам непорядним або нечесним, не варто відразу називати його неблагородним, адже крім образи це ні до чого не призведе.

4,5(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ