М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Серед поданих сполучень слів знайдіть ті, які не є синтаксичними словосполученнями. у справжній дружбі, ніч і день, три учні відстали в поході, прийшла весна, гудуть вітри, я почувався, наче не в своїй тарілці, забіліли сніги, їстівні гриби, зійшло сонце, зрубане дерево, усі ми, будуть вчити, сьомий день, підійти до столу, крига, гладенька й міцна, берег моря, зібралися вранці, більш підготовлений, йшли співаючи, річка, швидка і стрімка, поговорити з учителем, найбільш говіркий, групи продовженого дня, тримати в міцних руках, давай напишемо,; звелів атакувати, читати швидко, плакати слізьми, край лісу, твір учня, п’ять книг, дуже добре, пізно вночі, святковий день, впадає в око, сумлінно працювати, нехай прочитають, зустріли товариша, у глибинах океану, на гаптованому золотом,, грона винограду, голову сушити, стане журналістом; перше вересня, новий рік, дуже радий, ішов пішки, готовий працювати, співають ідучи, дніпровські схили, велику групу, сильним вітром, чистого вікна, зимові канікули, батько й мати, підготовка до іспиту, яскраве сонце, дитина років п'яти, люди літнього віку, більш здібний учень, байдики бити, більш докладно, схилився та й дивиться, взуття великого розміру, дівчина з блакитними очима. іть або хоча б поясніть як виконати завдання дякую

👇
Ответ:
straer122122
straer122122
28.05.2022
Синтаксичними сполученнями не є: ніч і день, три учні відстали в поході, прийшла весна, гудуть вітри, я почувався, наче не в своїй тарілці, забіліли сніги,  зійшло сонце, усі ми,  крига, гладенька й міцна,  більш підготовлений, річка, швидка і стрімка,  найбільш говіркий,  тримати в міцних руках,  плакати слізьми, п’ять книг, дуже добре, впадає в око,  нехай прочитають,  у глибинах океану,  голову сушити,  перше вересня, Новий Рік, дуже радий, дніпровські схили,  зимові канікули,  дитина років п'яти, люди літнього віку, більш здібний учень, байдики бити, більш докладно, схилився та й дивиться, взуття великого розміру, дівчина з блакитними очима. Це лексичні словосполучення. 

Синтаксичні — це  словосполучення, що позначають складне понят­тя, у якому кожне слово не має суворої закріпленості з іншим словом.
4,8(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Роман768
Роман768
28.05.2022
Хліб всьому голова.

Дело в том. Что есть даже сказка про царя Илью. Который имел своего мастера который делал ему золотые цепочки и т.д. Так вот,царь всегда говорил "Хліб всьому голова" а этот мастер говорил что хлеб болото,золото всему голова! Но когда царь собрал бригаду,и ушел на войну на несколко месяцов. То он закрыл мастера на ключь(он так всегда делал). А по законам любые люди не могут зайти к ниму в замак когда нет царя.
Штраф:казнь.
Так вот он закрыл его на ключь но забыл оставить ему еду! Так вот приежает царь с войны открывает ключем дверь мастера. А тот на 70 и 7 золотых цемочках лежит. Точнее не он. А его скелет. И на стене золотом написано. "Хліб всьому голова!"
4,4(69 оценок)
Ответ:
SweetLOL
SweetLOL
28.05.2022

Домашні завдання — це важлива частина шкільного життя. Вони розвивають посидючість, тренують силу волі та допомагають у закріпленні матеріалу. Коли школяр робить домашнє завдання, він засвоює матеріал і самостійно застосовує знання, які він набув на уроці. Відомий педагог Ушинський казав, що без домашнього завдання прогрес учня буде дуже повільний.

Домашні завдання хороший б тренування самостійності. Адже школярик повинен не забути зробити всі завдання, спланувати час так, щоб встигнути все: попрацювати і відпочити. Учень повинен вміти самостійно знаходити потрібний матеріал, який залишено на самоопрацювання. Безперечно, вміння самостійно себе організовувати дуже важлива якість сучасної людини. Розвити в собі цю якість школярику до виконання домашнього завдання.

Не треба забувати робити домашньє завдання. Я переконався в цьому на власному досвіді. Колись нам задали вивчити вірш напам’ять. Я не зробив цього, та із задоволенням пішов гуляти з друзями. На наступний день вчителька мене спитала, а я опустив очі і не знав що сказати. Я отримав погану оцінку, але це ще не все. Після школи я зайшов в магазин, а там була акція: «Розкажи вірш і отримай подарунок».  Під подарунком малось на увазі отримання 5 кілограмів шоколаду! Я був смертельно засмучений і вирішив завжди робити домашнье завдання.

Тож, робімо уроки і не забуваймо про них! Вони розвивають в нас самостійність, виховують любов до розумової праці, вчать мислити. Домашні завдання — це корисно.

4,7(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ