М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір- роздум на тему: "історична доля мого народу"

👇
Ответ:
Leo200
Leo200
22.08.2021
Зрада - один з найяскравіших показників кризи у стосунках.Зрада неминуче тягне за собою проблеми. До або після факту. Причина - у відчутті провини перед «скривдженою» стороною. І ми починаємо вигадувати собі виправдання. А іноді потрапляємо в ситуацію, коли вигадуємо виправдання тому, хто нас зрадив.До регулярних візитів наліво найбільш схильні ті люди, які невпевнені в собі та в своїй значущості для оточуючих. Вони пояснюють свої пригоди на стороні перенасиченістю сімейним життям, бажанням різноманітності або прагненням до чогось нового.Багато психологів вважають, що стадія зрад — це нормальний етап розвитку будь-яких міцних відносин.Зазвичай для жінок зрада починається вже з почуттів. Для чоловіків — безпосередньо з відомих дій. Взагалі, цікаво саме ставлення до зради. Чоловіки в цьому питанні відносяться до себе більш ніж поблажливо, виправдовуючи свої дії всілякими вагомими аргументами.З жінками ж все йде абсолютно інакше. Жінок частіше мучать совість і почуття провини, бажання покаятися перед партнером про свій «гріх». Багато психологів вважають, що стадія зрад — це нормальний етап розвитку будь-яких міцних відносин. І якщо двоє достатньо зрілі люди, вони з мудрістю переживуть цей етап, а їх союз не розвалиться. 
4,8(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
saidrasulov15
saidrasulov15
22.08.2021

Це місце відвідало багато діячів культури, там була написана відома опера, сформована колекція старовинного мистецтва.

Объяснение:

Збереження садиби — відмінне, в радянські роки будинок зберігся завдяки тій кількості діячів культури, які побували тут: Шевченко, Куліш, Врубель, Жуковський, Маркевич тощо

Саме в «Качанівці» написана опера «Руслан і Людмила» М. Глінки. Свідченням найглибшої поваги до генія композитора залишилася збережена в парку «Альтанка М. Глінки» — своєрідний малий музичний салон.

Василь Тарновський сформував виняткову колекцію старого українського мистецтва. Він продовжив меценатську діяльність свого батька і діда — Григорія Тарновського

4,6(78 оценок)
Ответ:
Aleks19102007
Aleks19102007
22.08.2021
Село! В душе моей покой. Село в Украйне дорогой. И, полный сказок и чудес, Кругом села зеленый лес. Цветут сады, белеют хаты, А на горе стоят палаты, И перед крашеным окном В шелковых листьях тополя, А там всё лес, и всё поля, И степь, и горы за Днепром... И в небе темно-голубом Сам Бог витает над селом. И серое небо, и сонные воды… Вдали над берегом поник Без ветра гнущийся тростник, Как пьяный… боже, гибнут годы! Что ж, долго ли придётся мне В моей незамкнутой тюрьме, Над этим бесполезным морем, Томиться тяжкой жизни горем? Молчит иссохшая трава И гнётся, словно и жива; Не хочет правды говорить. А больше некого спросить.
4,6(36 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ