М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
jhgvbbbg
jhgvbbbg
10.05.2023 07:12 •  Українська мова

1.напишіть до тексту творче продовження, поміркувавши над епіграфом. ікебана - на твоїй планеті, — промовив малень- кий принц, — люди викохують в одному саду п’ять тисяч і не знаходять того, що — не знаходять, — погодився я.
— але ж те, що вони шукають, можна знай¬ти в одній-однісінькій троянді, в ковтку (антуан де сент-екзюпері) у всеволода овчинникова прочитав я японську притчу про майстра чайної церемонії рікю, на всю країну відомого своїми
кві¬тами повитиці. поглянути на них захотів сам володар. та, прибув¬ши в сад рікю, здивувався й обурився .. усі квіти були зрізані. хто зна, які б то мало наслідки, якби в кімнаті для чаювання не побачив володар ікебану — з
одного-єдиного стебельця повитиці. усіма кві¬тами свого саду пожертвував рікю, щоб підкреслити їхню красу в одній, у найкращій квітці! подумалось.. освоїти й собі ікебану. показати б одне-єдине слово так, щоб краплю роси не
струсити з нього! звісно, тут і талант потрібен, і смак неабиякий. а ще, можливо, і мужність. увійти до класу з оберемками та віниками слів набага¬то простіше. але ж хай і найкращі квіти будуть в оберемку .. хто їх у гурті
розгледить? хай і як пахтітиме віник .. до віника хто приню¬хується? та й навіщо краса — оберемками, а віниками — пахощі? п’ять тисяч слів кажемо й хочемо .. хоч би одне почули! навчитись би казати одне. щоб схотілось п’ять
тисяч почути (с. павленко).

👇
Ответ:
Alisaalpatik
Alisaalpatik
10.05.2023

Щодо епіграфа:

Сент-Екзюпері прагнув, щоб люди, прочитавши казку "Маленький принц", замислилися над важливими питаннями сенсу буття людства і окремої людини: для чого людина живе, що в її житті найголовніше, які цінності є справжніми, а які фальшивими.

 Це філософське висловлювання глибоко передає сумнівні почуття людей, як часто їм не вистачає мудрості осягнути чого саме вони прагнуть. Не варто витрачати свій час на даремні речі та байдужих людей. Письменник утверджує думку про необхідність наповнити життя духовним змістом. Тобто ми повинні довіритися власному серцю, слухати його повсякчас.

4,7(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ali0429
Ali0429
10.05.2023
   Пропоную скласти твір на тему "Моє шкільне подвір'я" так:

   Як багато прекрасних речей нас пов’язує зі школою. Все здається нам тут рідним та близьким. На шкільному подвір’ї ми вперше зустрілись зі своїми однокласниками та вчителькою. Наше шкільне подвір’я дуже красиве та затишне. Воно відгороджене парканом, тому ніхто зі сторонніх сюди не зайде. На подвір’ї ростуть туї, височіють ялинки. 

    Справжньою прикрасою шкільного подвір’я є величезний та дуже старий дуб. Хто захоче посидіти в затишку після уроків, той зможе присісти на лавочку. Першокласники залюбки скидають туди свої портфелі та йдуть гратися на майданчик. Адже перед школою у нас є гарний гральний майданчик, де можуть погуляти всі охочі учні. Отже, наше шкільне подвір’я дуже затишне, зелене та веселе, адже з нього завжди лунає сміх щасливих дітей.

4,8(82 оценок)
Ответ:
uhbujhxbr
uhbujhxbr
10.05.2023
В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову. Для кожного з нас ім'я Шевченка є святим. 

9 березня 1814 року у селі Моринцях у сім'ї кріпака народився хлопчик. Йому дали ім'я Тарас. Рано залишився він сиротою. Спочатку померла мати, а потім пішов слідом за нею і батько. Чого тільки не довелося винести малому Тарасові! І тяжку працю, і науку у п’янички - дяка, холод і голод. Але, на щастя, пан Енгельгардт помітив незвичайні здібності хлопця, і Тараса почали вчити малювати. 

Із здібного хлопця виріс талановитий поет і художник. Картинами Шевченка пишаються усі країни, та не тільки картинами. Його поезії відкрили українцям двері у незнаний досі світ, дали зрозуміти, що їхня мова незгірша за інші, а навіть навпаки: такої мелодійної, задушевної мови треба ще пошукати. 

Багато років пройшло після смерті Тараса Шевченка. Але його поезії, його картини забути неможливо. Вірші Кобзаря завжди на слуху. Вони підтримували українців під час багатьох війн, бідування, під час пошестей і голоду. Вони ставали наче добрими порадниками у скруті, бо написані з такою щирістю, що душа бринить від щастя чи від туги. Багато з них стали піснями, і тепер вже ніхто не може їх відрізнити від народних пісень. 
4,6(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ