М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KriRo77
KriRo77
08.01.2021 07:17 •  Українська мова

Заміни виділені сдова синонімами. одного разу в зоопарку лев вибрався на волю з клітки. лев підтюпцем простував до того місця, де відвідувачі любили фотографуватися. побачивши лева , фотограф наставив фотоапарат на нього. лев побачив своє зменшене зображення в листкучому оці фотоапарата і вступив кілька кроків у слова для довідок: хижака, звір, він, цар, звірів. яке слово зайве?

👇
Ответ:
112811281128
112811281128
08.01.2021
Одного разу в зоопарку лев вибрався на волю з клітки. Він підтюпцем простував до того місця, де відвідувачі любили фотографуватися. Побачивши хижака , фотограф наставив фотоапарат на нього. Звір побачив своє зменшене ззображення в блискучому оці фотокамери і ступив кілька кроків вперед.
зайве ( цар звірів)
4,5(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Соня200789
Соня200789
08.01.2021

Народився в с. Вербів Підгаєцького р-ну Тернопільської області в родині Василя та Анастасії Мізерних. Навчався у Рогатинській українській гімназії ім. Володимира Великого. Служив у Польській армії. Політичний в'язень в 1931-34 роках, навчання у Празі. Активний учасник товариства «Просвіта», «Пласту», член ОУН з 1937 р. В 1939 році — командир чоти «Карпатської Січі», учасник боїв в Карпатській Україні. Вояк Українського легіону (Військовий відділ націоналістів) в 1939. За дорученням ОУН з 1940 був окружним комендантом української поліції в Сяноку. На початку 1942 р. заарештований гестапо за зв'язок з ОУН, засуджений до смертної кари. 27 липня 1944 втікає з гестапівської тюрми у Кракові.

Після втечі з гестапо, йде до УПА, де отримує звання хорунжого і очолює перший курінь ВО «Сян», сформований в серпні 1944 на пограниччі Лемківщини і Бойківщини. Наприкінці серпня разом із своїм куренем «Рен» відправляється на вишкільний табір в Закарпаття. Керівником тієї школи був сам «Рен», а викладачами були «Лісовий», «Крісовий», «Жайворонок», «Олег» та інші. На початку вересня 1944 р. відбувся тригодинний бій з відступаючим угорським батальйоном (400 осіб) на Ужоцькому перевалі. Внаслідок бою, угорці підняли білий прапор і були повністю роззброєні повстанцями. Наприкінці вересня 1944 року, Мізерний отримав наказ рухатися в запілля Червоної Армії, уникаючи боїв із нею. 25 вересня курінь «Рена», разом із іншими повстанським підрозділами, рушили на схід в напрямку Станіслава, цей рейд увійшов в історію УПА, під назвою «Карпатський». В ніч з 17 на 18 жовтня 1944 року, курінь «Рена» здійснив напад на станицю НКВС в містечку Перегінську. Під час атаки загинуло двоє повстанців та кілька було поранено, дані про втрати ворога були засекречені. Наприкінці жовтня 1944 року Василь Мізерний отримав наказ повертатися разом зі своїм куренем в Західні Карпати на Лемківщину. В грудні 1944 року отримує звання поручика.

В листопаді 1945 Мізерного призначено командиром ТВ-26 "Лемко". Цей відділ відповідав за південно-східні райони Закерзоння, Перемишльський та Ярославський повіти. На території цього ТВ були два курені, — «Рена» та «Байди» і дві самостійні сотні «Лиса» і «Смирного». До куреня «Рена» входили сотні: «Стяга», «Гриня», «Бродича» і «Біра». До куреня «Байди» входили сотні: «Бурлаки», «Громенка», «Ластівки» і «Крилача». В січні 1946 року В. Мізерний отримав звання сотника. Брав участь в організації підстаршинської школи.

Влітку 1947 року в запеклих боях на чолі 3-х сотень пробивається на територію України. Протягом літа 1948 проходить спецвишкіл на Дрогобиччині. У 1949 р. за дорученням Головного військового штабу (ГВШ) УПА йде з матеріалами на Захід до ЗП УГВР. 24 серпня у сутичці з НКВД біля с. Либохора, Турківського району був важко поранений і щоб не здатися у полон застрелився. Підвищений до майора з датою смерті. В 1994 р. перепохований в с. Яблунів, Турківського району.

Нагороди

Згідно з Виказом відзначених УПА-Захід від 1.09.1946 р. поручник УПА, командир тактичного відтинку 26 «Лемко» Василь Мізерний – «Рен» нагороджений Бронзовим хрестом бойової заслуги УПА.

Объяснение:

4,8(45 оценок)
Ответ:
синийлис1
синийлис1
08.01.2021

Відповідь:

твір опис пам'ятки адгрудя мартина Мізерного

« МАРТИН МІЗЕРНИЙ  «РЕН» - КОМАНДИР УПА»

 

е фамільна спочивальня імператорської сім'ї, яку імператор наказав побудувати в 1614 році. Сам імператор помер через 4 роки після початку будівництва споруди. І був там похований, як справедливо підмітили історики в «могилі, що наскрізь продувалася», бо будівництво було ще не завершено. Довів до кінця розпочату імператором Фердинандом II справу його онук Леопольд I в кінці XVII століття.

Крім імператора там спочивають його перша дружина, один з синів і останки матері імператора, Марії Баварської. Її гарна скинія з червоного мармуру стоїть у центрі сховища. Місце спочинку ініціатора мавзолею відмічено всього лише написом на простій плиті з каменю.

Сама споруда вважається не класичним стилем бароко, а його відгалуженням під назвою австрійський моньеризм. Керував проектом італійський живописець і архітектор Джованні П'єтро де Поміса, виходячи з цього, в архітектурі і присутня італійська атмосфера, а в деяких деталях для досвідченого ока вона особливо помітна.

Сам інтер'єр був придуманий австрійським архітектором фон Ерла. У цей час почався "модернізм" австрійської класичної архітектури. Самі того не підозрюючи, архітектори початку ХVІІ століття скористалися традиційним стилем Індії, в спочивальні була використана ярусність з великою кількістю різноманітних скульптур, що зображують діяльність Фердинанда. Прохід був дуже вузький, з великою кількістю напівколон, вони були виконані в коринфському стилі. Напівколони і скульптури дуже гармонійно вписуються в ансамбль мавзолею.

Мавзолей включає в себе ще й церкву Святої Катерини, яку теж розпорядився побудувати Фердинанд II на місці попередньої релігійної споруди XIII століття. Примикає до мавзолею Кафедральний собор, а поряд знаходиться замок Бург. Комплекс розташований в історичному центрі міста Грац і входить в так звану «корону міста » (Stadtkrone). Він дійсно не тільки історично, але і візуально коронує місто.

4,5(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ