М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему пригода у лісі будь якої пори року

👇
Ответ:
gothalk2014
gothalk2014
22.06.2020
Це був весняний сонячний ранок. Братик розбудив мене раніше ніж зазвичай і запропонував піти мені у ліс по підсніжники. Сонечко світило вже яскравіше, ніж взимку, але не так яскраво, як влітку. Іван сказав, що це його улюблена пора року. На небі плавали хмари, віяв вітерець. Мені стало холодно і я закутався у свій довгий шарф. Коли ми дісталися лісу, там було ще холодніше. Там було трішки більше снігу, але він був ще біліший. Весна тільки прийшла і тому він ще не зник повністю. Ми зайшли ще глибше в ліс і там нам відкрилась ціла полянка біленьких квітів, які виглядали з-під снігу. В лісі було ще морозно, я здивувався, що ці квіти не бояться такого холоду. Температура була низькою, але я сподівався, що вона зростатиме дуже швидко і скоро тут з'являться ще сотні такий чудових квітів. Морозець щіпав щічки, ми швидко зібрали по букетику підсніжників і побігли додому грітися.
4,7(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
NEADgff
NEADgff
22.06.2020

ответ: Уночі(прислівник, обставина), коли(займенник, обставина) з(прийменник) глибин(іменник, обставина) космосу(іменник, означення) проступають(дієслово, присудок) зорі(іменник, підмет), пробиваються(дієслово, присудок) скупим(прикметник, означення) світлом(іменник, обставина) до(прийменник) нас(займенник, додаток), ми(займенник, підмет) відчуваємо(дієслово, присудок), що(займенник, додаток) йдемо(дієслово, присудок) не(частка) просто (частка) по(прийменник) землі(іменник, додаток)—йдемо(дієслово, присудок) по(прийменник) планеті(іменник, додаток)(Речення розповідне, неокличне, складне, складається з трьох нерівноправних частин, поєднаних сполучниками підрядності):

1. Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними присудками;

2. Просте, головне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене;

3.Просте, залежне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене).

Объяснение: там де в дужках підкреслила обставина(штрих-пунктир), означення (хвиляста), додаток(пунктир), підмет(риска), присудок(дві риски) і речення пронумеруй

4,8(6 оценок)
Ответ:
belenkov1238
belenkov1238
22.06.2020
Здавалося(дієслово, присудок), що(підрядний сполучниа) барвінок (підмет, іменник)і(сполучник) взимку (обставина)зеленіє(присудок, іменник), бо (сполучник підрядний) коли(сполучник) танули (присудок, дієслово)сніги(іменник, підмет), то(сполучник) на(прийменник) світ (обставина, іменник) пробивалися (присудое, дієслово) його (займенник, означення) цупке -означення, поикметник) зелене (прикметник, означення) листя(ім, підмет), не(частка заперечна) змучене (означення, прикметник)холодом(додаток, ім), не (частка)скалічене (дієприкметник, означення)морозом.(додаток, ім) СПР з підрядним означальним і підрядним обставинним причини.
4,6(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ