М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір про захоплену своєю справою людину

👇
Ответ:
hamzmxn66
hamzmxn66
21.12.2020

Коли я була маленькою, мені подобалося колекціонувати наклейки. І тепер я іноді переглядаю свої альбоми з цікавими наклейками, на яких зображені тварини, персонажі з мультфільмів, а також зірки кіно та естради.

Крім того, моє захоплення — це музика. Я люблю слухати рок — музику.

Рок — це соціальна реальність нашого часу, а рок-творчість — важливий компонент спілкування у підлітків.

Цього року у мене з’явилося нове захоплення. Я стала займатися грою на гітарі. На даний момент це заняття викликає в мені інтерес, і я сподіваюся, що у мене все вийде. Гітара — це найпопулярніший в світі струнний щипковий музичний інструмент, який можна використовувати як акомпануючий інструменту в різних музичних стилях. А в моїх улюблених стилях музики, таких як, кантрі, рок, блюз — гітара є головним інструментом.

Уміння грати на гітарі дає можливість починаючим стати професійними музикантами, а досвідченим гітаристам просто продовжувати вдосконалювати свою майстерність.

Чи буде це захоплення серйозним і стане моїм «хобі» на довгий час, покаже час, адже занять для душі величезна кількість. Сучасний світ зробив доступною практично всю інформацію, яка може бути отримана людьми. Можна навчитися чому завгодно. Головне — ставити собі цілі і йти до них. Робити висновки на підставі особистого практичного досвіду, і тоді будуть результати, і буде успіх, і задоволення від того, чим займаєшся.

Моя думка. сучасна людина повинна бути всебічно розвиненою. Напрямок захоплення залежить безпосередньо від самої людини, від її темпераменту, схильностей, характеру. Воно приносить радість для душі, а також може приносити і матеріальну користь, робить життя більш насиченою психологічного розвантаження, допомагає піти від стресу.

Крім усього цього, наші захоплення розширюють кругозір і допомагають знайти нових друзів серед однодумців, які обрали для себе такий же вид захоплень.

Хто знає, яке заняття здасться мені захоплюючим в майбутньому? Може це будуть екстравагантні, милі, незвичайні, веселі, знайомі, наповнені шаленими викидами адреналіну, запахами свіжої домашньої випічки, або дзвінкої тишею зимових гір захоплення.

Але головне, це продовжувати «шукати себе», не зупинятися на досягнутому, і тоді не важливо, чим ти займаєшся: читанням або спортом, кулінарією або дайвінгом.

Життя без захоплень порожня і нецікава, тому необхідно зробити її яскравою і незабутньою.

4,8(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
parus27
parus27
21.12.2020
Навчання в школі -найсильнійший стиму розвитку уваги.Увага одна із основних умов успішної навчальної діяльності,втой же час у навчальній діяльності вона і розвивається.У школі увага учня підпорядковується розпорядку навчальної роботи,від дитини вимагається бути уважним не тільки до того,що цікаво,але й до того,що менш цікаво але обов'язково як для учня.Навчання вимагає від дитини певних вольових зусиль, а також постановки мети:вивчити,написати,зробити, слухати і він змушує себе виконувати потрібну роботу.На цій основі відбувається поступовий перехід від переважаючої на початкових етапах мимовільної і нестійкої уваги до зміцнення і розвитку довільної,зосередженої і стійкої уваги. Уміння керувати своєю увагою наростає з кожним роком.
4,5(27 оценок)
Ответ:
andrei271
andrei271
21.12.2020
1. Особливе(означення, прикм), унікальне( означення, прикметник), неповторне(означення, прикм) явище(підмет,ім) має(присудок,дієсл) розвиток (додаток,ім) слова(додаток,ім). Речення розповідне неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене однорідними означеннями.
2. Здавалося(вставне слово, яке не підкреслюється, дієсл), вітер(підмет,ім) ущух(присудок, дієсл). Речення розповідне, неокличне, просте, непоширене, ускладнене вставним словом.
3. Усе(підмет, займ) : кущі( підмет, ім), небо( підмет, ім) було обтягнуте( було-дієслово, обтягнуте- дієприкметник, дієсл) зимовою(означення, прикм) пеленою( додаток, ім). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене однорідними підметами.
4. Він(підмет, займ), схилившись над книгою(дієприслівниковий зворот або відокремлена обставина ; схилившись-дієприсл; над - прийм; книгою - ім), ретельно(обставина, присл) розв'язував(присудок, дієсл) задачі(додаток, ім). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом(відокремленою обставиною).
4,4(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ