М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
wwwlavor
wwwlavor
22.11.2020 14:00 •  Українська мова

8. усі дієприслівники з часткою не пишуться окремо в рядку: а) (не)діючи, (не)сумуючи, (не)дочуваючи; б) (не)почувши, (не)слухаючи, (не)знаючи; в) (не)сказавши, (не)люблячи, (не)волячи; г) (не)хтуючи, (не)взявши, (не)зважаючи. 9. одиничний дієприслівник не виділяється комами в реченні (розділові знаки опущено): а) жевріючи поволі розгорталась над обрієм лимонна смужка ранкової зорі. б) а сонце заховавшись потім зійшло. (б. олійник) в) ходили між пригинаючись. (о. гончар ) г) антін заснув не погасивши світла. (м. коцюбинський) 10. познач речення з дієприслівниковим зворотом. а) він стояв на городі, врісши по коліна в землю. (б. харчун) б) батько хотів усміхнутися, ворухнув губами, але раптом спохмурнів. в) утомлені довгим переходом, подорожні влаштували привал. г) ясна річ, довгий і спокійний відпочинок дозволив повністю відновити сили. 11. познач рядок, у якому не з дієприслівником треба писати разом. а) (не)навидячи за зраду; в) (не)помилившись ні разу; б) (не)ступивши й кроку; г) (не)зізнавшись у злочині. 12. виділену частину складного речення заміни дієприслівниковим зворотом. високо над білими хмарками плив шуліка, тримав в обіймах жовтий жмуток.

👇
Ответ:
Dashboard18228
Dashboard18228
22.11.2020
8-б
9-в
10-а
11-а
тримаючи в обіймах жовтий жмуток.
4,5(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Вадим1523
Вадим1523
22.11.2020

Объяснение:

Я считаю ,что данный опыт в будущем мне не понадобится потому,что использование шпаргалок нам получить хорошие оценки , но не знания. Если я хочу работать в будущем на высокой должности, мне необходимо знать материал, а при использовании шпаргалок в будущем я не смогу устроиться на интересующую меня профессию. Я предположу, что через 10-15 лет все равно будут использовать шпаргалки потому,что это шанс получить хорошую оценку, но не нужно забывать что нельзя злоупотреблять готовыми ответами!

4,4(25 оценок)
Ответ:
Soldat098
Soldat098
22.11.2020
Зараз у наш час дуже мало скромних та вихованих людей, але все ж таки залишилися такі люди. На мою думку потрібно бути скромним, тому що не скромна людина, просто невихована. У кожного є своє недоліки, але все ж скромним потрібно бути. Скромність закладається з самого дитинства. Тому я можу зробити висновок, що потрібно бути скромною людиною, можна сказат, що бути скромним- це обов`язок кожної люди, а хто не скромний хай зробить висновки та задумається.на мою думку, бути скромним завжди сучасно!
я можу пояснити це тим, що скромна людина завжди буде вирізнятися із суспільства( і не в гірший бік) . Таку людину завжди поважатимуть, будуть їй довіряти.Скромність показує, що вона є сама собою, не виконує будь-якої властивої їй ролі. Також, поведінка людини є природньою, що свідчить про те, що з нею приємно спілкуватися чи товаришувати. Ж. Лабрюйер сказав:”Скромність так само потрібна достоїнств, як фігурам на картині потрібен фон: вона надає їм силу і рельєфність”. Саме ця риса цінувалася і буде цінуватися суспільством.
Отже, бути скромним – завжди сучасно!
4,4(48 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ