М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
amina327
amina327
10.05.2022 16:20 •  Українська мова

Невелика розповідь(6 речень) до якої буде доречним вислів(хто літом працює тот взимку голодує)

👇
Ответ:
RobloxTop
RobloxTop
10.05.2022
Хто влітку працює, той взимку не голодує. Що значить ця народна мудрість?
Потрудившись навесні, влітку людина збирає плоди своєї праці. Наприклад, в червні можо зібрати полуницю і черешню, а в липні і серпні - огірки і помідори чи малину. З фруктів можна зробити компоти або варення, а овочі законсервувати: томат, кабачкова ікра, соління.
Також зелень, овочі або фрукти можна заморозити. Урожай картоплі, буряка і моркви зберігають в прохолодному, темному місці, щоб використовувати їх взимку.
Чим більше заготовок зробить людина влітку, тим ситніше буде зима. Тому і кажуть: "Хто влітку працює, той взимку не голодує".
4,7(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VeronikaIvanova555
VeronikaIvanova555
10.05.2022
Дієприслівник із залежними від нього словами називають дієприслівниковим зворотом. У реченні зворот завжди виступає обставиною і є одним членом речення: Не знаючи броду, не лізь у воду. Дієприкметник разом із залежним від нього словом називають дієприкметниковим зворотом. У реченні дієприкметниковий зворот завжди виступає означенням. Дієприкметниковий зворот, який стоїть після означуваного слова, на письмі виділяють комою: Чудово блищало небо, засіяне зорями.

Дієприкметниковий зворот, що стоїть перед означуваним словом, комами на письмі не виділяють: Край моря сонце золотить укриті лісом гори.
4,4(91 оценок)
Ответ:
катя4779
катя4779
10.05.2022

Відповідь:

Найбільше мені подобається Різдво. Це особливе свято для мене, адже саме на Різдво вся наша родина - і далека, і близька, - збирається разом за столом. Ми весело колядуємо, ділимось приємними спогадами та всіляко прославляємо новонародженого Христа. Також я люблю це свято, бо саме на Різдво у світі з'являється якась особлива атмосфера життєрадісності, єдності та тепла. Кожен народ Європи приєднується до святкування однієї події і це змушує тішитись, бо попри різноманітність менталітетів чи понять ми все одно схиляємось до одного - до духовності.

Пояснення:

4,4(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ