-Ало, привіт -Привіт -Як справи? -Добре, а у тебе? -Та не дуже -Чому? -Сьогодні писали твір у школі на тему "У чому сенс життя" і я не знала що написати і отримала погану оцінку -Ти що, взагалі нічого не написала? -Взагалі нічого. І мені сказали вдома подумати на цю тему і завтра переписати твір, до будь ласка -Ну на мою думку сенс життя полягає в любові до рідних та близьких -А в чому ще полягає сенс життя? -Багато людей вважають, що сенс життя лише в грошах та багатстві, але я вважаю навпаки, а ти як вважаєш? -Я згідна з тобою, але чому ти так вважаєш? -Тому, що як говорять люди "Не в грошах щастя". Адже щастя не можна купити за гроші, а в житті буде набагато складніше без рідних, а не без грошей. -Дякую тобі велике за те, що до мені, у мене з"явилася ідея як можна гарно ці речення скласти, щоб вийшов гврний твір -Завжди будь ласка -Я піду писати твір, доки хороші ідеї в голову лізуть, бувай -Бувай
Антоніми - це слова, що мають протилежне значення. У даному завданні потрібно знайти такі слова до заданих слів, які починаються на приставку "не". Просто додаємо цю приставку до кожного слова. Наприклад, до слова "бажання" додаємо приставку "не" і отримуємо "небажання". Так само поступаємо з іншими словами. Всі антоніми записуємо парами, щоб було зрозуміло, які слова є протилежними одне одному.
1.) В данном предложении украинские поэты Иван Франко и Тарас Шевченко используют однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Защемить щось у його душі" и во второй части предложения "він молиться гаряче звичаєм усталених зворотів" оба предложения имеют общий смысловой характер, описывающий внутреннее состояние человека и его действия в ответ на это состояние. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать однородными.
2.) Во втором предложении тоже использованы однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Він швидко скріпився духом" и во второй части предложения "громада кликала його, потребувала його ради" оба предложения описывают поведение и эмоциональное состояние человека в ответ на действия окружающих. Поэтому смысловые отношения в данном предложении также можно считать однородными.
3.) В третьем предложении используется неоднородное смысловое отношение между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Не щебече соловейко" упоминается отсутствие пения соловья, а во второй части предложения "В лузі над водою, Не співає чорнобрива, Стоя під вербою" описывается позиция и поведение чорнобрива (птицы) под вербой. Оба предложения имеют разные смысловые характеристики и не относятся к одному и тому же событию или действию. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать неоднородными.
-Привіт
-Як справи?
-Добре, а у тебе?
-Та не дуже
-Чому?
-Сьогодні писали твір у школі на тему "У чому сенс життя" і я не знала що написати і отримала погану оцінку
-Ти що, взагалі нічого не написала?
-Взагалі нічого. І мені сказали вдома подумати на цю тему і завтра переписати твір, до будь ласка
-Ну на мою думку сенс життя полягає в любові до рідних та близьких
-А в чому ще полягає сенс життя?
-Багато людей вважають, що сенс життя лише в грошах та багатстві, але я вважаю навпаки, а ти як вважаєш?
-Я згідна з тобою, але чому ти так вважаєш?
-Тому, що як говорять люди "Не в грошах щастя". Адже щастя не можна купити за гроші, а в житті буде набагато складніше без рідних, а не без грошей.
-Дякую тобі велике за те, що до мені, у мене з"явилася ідея як можна гарно ці речення скласти, щоб вийшов гврний твір
-Завжди будь ласка
-Я піду писати твір, доки хороші ідеї в голову лізуть, бувай
-Бувай