М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ZhenyaKan11
ZhenyaKan11
28.04.2022 00:31 •  Українська мова

Пунктуаційну помилку допущено якому реченні? речення 5 має яку підрядну частину? 1.якщо ви думаєте, що мініатюрні книжки - сучасний винахід , то дуже помиляєтеся. 2.вони були ще в середньовіччі й часто ставали друкарськими й естетичним шедеврами.3.а найменшу книжку у світі,"кобзар" тараса шевченка, створив український майстер мікромініатюри микола сядристий. 4.у ній двадцять сторінок з віршами, на обкладинці - портрет поета та зображення хати де він народився. 5. зшити книжку павутинкою, а сторінки її настільки тонкі, що перегортати їх можна лише кінчиком загостреної волосинки. 6. неозброєним оком,звісно, цього "кобзаря" не прочитаєш.

👇
Ответ:
Ясныйпень
Ясныйпень
28.04.2022
Помилка у четвертому реченні (... зображення хати, де він...)
4,7(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tuna234
Tuna234
28.04.2022
           Чарівна осінь.       Минуло літо .Владною господаркою йде по рідному краю чарівна осінь.Заквітчала вона поле,ліс,сади і парки.Осінь пофарбувала золотом вбрання дерев.Трава пожовкла і прилягла до землі .На ланах ніжною зеленою щіточкою зійшла озимина.Ліс одягнувся в яскравий одяг.Тільки величаві сосни і ялинки стоять у зеленому вбранні.На блакитному небі пливуть у далечінь білі хмари.Ласкавий вітер натягнув у повітрі срібні струни.Це летить тоненьке павутиння.Настало бабине літо.       Щедра осінь,частує всіх своїми дарами.Чарівниця про всіх дбає. 
4,5(90 оценок)
Ответ:
Sa4eR
Sa4eR
28.04.2022
        У вправі 89 підручника М. Вашуленка за 4 клас подано приклад кулінарного рецепту. Необхідно пояснити особливості його складення.
Кулінарний рецепт розрахований на те, що ним буде користуватись будь-хто. Тому в тексті переважають дієслова в неозначеній формі. Наприклад, «бажано взяти», «обчистити та обсмажити». Такі дієслова відповідають на питання «Що робити? Що зробити?». Також автор рецепту використовує дієслова майбутнього часу (буде схожа). Це допомагає читачу дізнатись, яким буде кінцевий результат.
4,5(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ