Объяснение:
Хто з нас у житті не помилявся! Одні вміють визнавати свої помилки и працювати над ними, а інші... Чи згодні ви з думкою, що лише дурні не визнають своїх помилок і вперто обстоють їх?
Насправді я дуже часто бачу тих, кому важко, нестерпно визнавати власні помилки. Наприклад, моя найкраща подруга Марія. Якось ми з нею посперечалися про пісню групи «Роллінг Стоунз», у якій вона деякі слова співала неправильно. І навіть тоді, коли я відшукала текст пісні та показала Марії, вона все одно пирхала й наполягала на своему.
Отже, кожен може помилитися, і це природно. Розумні на своїх помилках навчаються. Та ніколи не варто наполягати на хибних твердженнях: це свідчить лише про впертість, егоїзм або обмеженість людей.
1. Пахнуть росою гаї попелясті, легко шипшина достигла тремтить.(однорідні частини: перелік одночасних дій). Зайде сонце - Катерина по садочку ходить (неоднорідні частини: одна пряснює іншу)Трапиться слово зрадливе - геть його, сину, гони!(неоднорідні частини,зміна дій)Відбились зорі у воді, летять до хмар тумани. (однорідні частини, перелік дій)Я пам’ятаю: йшла весна своїм походом смілим(неоднорідні частини: друга частина уточнює першу)6. Черемха пахне, під вікном сад казку гомонить (однорідні частини: перелік дій)