М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
OnAcHaYa2o2
OnAcHaYa2o2
14.06.2022 16:49 •  Українська мова

Іть будь ласка мені так ніхто і не відповів на попереднє прохання

👇
Ответ:
sanydrr1
sanydrr1
14.06.2022
Нужно уточнять с чем именно
4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Вожделорд
Вожделорд
14.06.2022

Дієприслівник – це незмінна форма дієслова, яка нази­ває другорядну дію порівняно з основною дією того самого предмета.

Дієприслівники бувають доконаного й недоконаного видів.

Дієприслівники самі по собі на час не вказують. Дієприслівник доконаного виду означає дру­горядну дію, яка відбулася чи відбудеться раніше від основ­ної. Він відповідає на питання що зробивши?

Дієприслівники доконаного виду творяться від основи ін­фінітива дієслів доконаного виду за до суфіксів -вши, -ши: сказа(ти) – сказавши, побачи(ти) – побачивши, роз­цвісти) – розцвівши, перемог(ти) – перемігши.

Дієприслівники недоконаного виду творяться від основи теперішнього часу недоконаного виду за до суфіксів -учи, -ючи (від дієслів І дієвідміни) і -ачи, -ячи (від дієслів II дієвідміни): жив(уть) – живучи, розумі(ють) – розуміючи, бачать) – бачачи, сид(ять) – сидячи.

У кінці дієприслівників завжди пишеться буква и: поду­мавши, розповівши, розповідаючи, кажучи

Дієприслівник можна вживати лише тоді, коли в реченні до одного діяча відноситься щонайменше дві дії

4,6(9 оценок)
Ответ:
MrsKamYl
MrsKamYl
14.06.2022

Відповідь:

Кожен з нас мріє жити добре, а для цього обов’язково потрібно джерело доходу. Якщо раніше, коли юними були наші батьки, освіта була переважно безкоштовною, а ціни в магазинах хоча б приблизно відповідали зарплаті, то зараз ситуація змінилася не в кращу сторону. Тому сьогодні людям доводиться докладати більше зусиль, щоб забезпечити собі безбідне існування. Відповідно, і про гроші вони думають набагато більше.

Все ускладнюється ще й тим, що з екранів телевізорів, зі сторінок книг і друкованих видань на нас щодня сиплеться маса інформації, суть якої полягає в пропаганді фінансового добробуту. «Гроші вирішують все!» – це головне гасло всіх рекламних компаній і багатьох зірок шоу-бізнесу.

Звичайно, дивлячись на те, як красиво живуть люди по той бік екрану, нам теж хочеться жити також: мати такі ж фешенебельні речі, ходити до дорогих ресторанів, відпочивати на престижних курортах тощо. Це бажання змушує багатьох дорослих присвячувати весь свій вільний час роботі, щоб накопичити на подібні розваги.

У середовищі моїх однолітків гроші також грають важливу роль. Той, хто може дозволити собі відзначити день народження в модному клубі, носить брендові речі та має різні дорогі гаджети, завжди користується популярністю в школі. Інші діти прагнуть дружити з таким однокласником, а деякі відверто заздрять.

Пояснення:

Таким чином, гроші сьогодні вирішують дійсно багато, але, тим не менш, це не єдине, що є в нашому житті. Мені все ж хочеться сподіватися, що для більшості людей справжню цінність являють собою їхні рідні та близькі.

4,8(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ