М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

[ш'існац': ат'] шістнадцять ,так же или с д?

👇
Ответ:
prisnik1252
prisnik1252
19.06.2020
Так.
шістнадцять - ш'існац':ат' - 11 б., 8 зв., 3 склади
4,4(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lissabone
Lissabone
19.06.2020
В мене є своя кімната і вона надзвичайно гарна. Я захоплююся спортом, тому вона оздоблена різними кубками та грамотами. Моя кімната світла та простора. Шпалери у моїй кімнаті світло-жовтого кольору. По лівій стороні моєї кімнати розташований письмовий стіл, на якому я виконую домашні завдання та іншу письмову роботу. Недалеко від письмового стола розташований і комп'ютерний столик. В правому кутку - диван, на якому я сплю і відпочиваю, а біля нього - невеличкий акваріум де живуть дві моїх рибки, яких я дуже люблю і доглядаю. Навпроти дивана - поличка з моїми медалями, кубками та грамотами. Цю поличку я назвав "Поличка натхнення".
Мені дуже подобається моя кімната.
4,6(59 оценок)
Ответ:
class4v2016
class4v2016
19.06.2020

1

5 - 9 классы Українська мова

Хлiб - найбiльше багатство

Попроси больше объяснений Следить Отметить нарушение Trol666l 19.04.2018

ответ

ответ дан

uliprotas

У всі віки, на всіх перепуттях історії хліб був найбільшим з багатств. Коли його обмаль — чваньковите золото просто непотріб. Його закопують в землю як мерця, його ховають за ковані двері як найпідлішого злочинця. А хліб і в бундючні хороми, і в прості селянські оселі здавна вносили на підноеах з шанобою. Ти, золото, годишся тільки для того, щоб на тобі подавати до столу звичайний.чорний житній хліб. Недарма збіднілі народи відверталися від держав, що мали багато золота, й простягали руки до тих, які мали багато хліба.

Хліб переважає все. Одне пшеничне зерно тяжче за гори золота. Вкинуте в землю, воно за один лише рік дає тисячі зерен. А золотий мішок вік пролежить в землі і нічого не вродить.

Тож недарма хлібом і біллю зустрічає Русь своїх дорогих гостей. Ідіть, народи! Русь не відмовить вам, як не відмввить у хлібі сусід сусідові, село селу. Можливо, в інших державах не так заведено. Можливо, там, де владарює золото, за хліб і гребуть золото. А у нас ні. У нас віддають хліб тією ж міркою, якою позичали… Ми позичаємо хліб на багатство.

4,6(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ