М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть зробити к.р визначте рядок, у якому всі слова спільнокореневі. а ріка, річковий, річечка б ріка, рік, річний в ріка, струмок, канава г ріка, ріки, рікою укажіть рядок, у якому всі слова мають нульове закінчення. а записати, село, берег б ясно, зверху, зразу в депо, день, робити г концерт, завітав, доповідь з’ясуйте, у якому рядку всі слова незмінні. а писати, загін, дивно б пальто, вікно, борошно в край, майдан, комп’ютер г трюмо, безпечно, зненацька виділіть рядок, у якому в усіх словах правильно виділено основу й закінчення. а суфл е , знайд у , подорожник б читаєм о , безправний , помідор в танцювати , весело , повість г знають , грибочок , мор е знайдіть рядок, у якому всі слова лише з кореня і закінчення. а вихід, таксі, гайка б передзвін, родина, яскраво в пес, хутро, білий г веселий, весело, веселка визначте слово, яке відповідає поданій схемі: ¬ ¬ ^ . а знеміг б зненавидіти в знову г знання укажіть рядок, у якому в усіх словах потрібно писати префікс с-. а ..характеризувати, ..понукати, ..плавити б ..жинати, ..сушити, ..тверджувати в ..ховатися, ..чинити, ..пробувати г ..губити, ..давати, ..кувати у слові пригнутися префікс при-має значення. а приєднання б приближення в неповної дії г перебування поблизу чогось знайдіть рядок, у якому пре-в усіх словах виступає префіксом. а претензійний, прерія, прем’єра б преподобний, предметний, предикативний в предобрий, премилий, предорого г престольний, пречудовий, престижний з’ясуйте, у якому рядку всі слова написано без орфографічних помилок. а препинити, росшукати, безвідповідальний б розпитати, препідняти, зховати в пренизити, безмовний, спитати г приємний, розсунути, спекти розберіть за будовою слова. безвітряний, принести, швидко, приліт, розписатися, п’ятикласник. доберіть до поданих слів по 3–4 спільнокореневі. товариш, змалку, підростати. виправте помилки, пов’язані з невиправданим уживанням спільнокореневих слів і форм того самого слова. понад озером біжить вузенька стежка. стежечка оббігає дерева і кущі, щоб вони раптом не з’їхали в озеро. потім стежка забігає в ліс.

👇
Ответ:
лиза5222
лиза5222
04.01.2023
Асуфл е , знайд у , подорожник а ріка, річковий, річечка б ясно, зверху, зразу б пальто, вікно, борошно а суфл е , знайд у , подорожник
4,4(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лёха1243232
Лёха1243232
04.01.2023
Було б чудово якщо б птахи і звірі вміли розмовляти. Тоді ми б могли дізнатися набагато більше про них. Вони б все нам розповідали. Наприклад птахи, розповідали б про теплі краї, про невідомі нам світи. Тварини розповіли що відбувається з ними, коли ніхто не бачить. Ми б розуміли що вони хочуть, адже вони б просто нам це сказали. Але разом з плюсами цього, також є і мінуси. Ми будемо все знати про них, і нам буде не цікаво більше щось дізнаватися. На мою думку в кожному повинна бути маленька загадка, птахи і тварини не виняток.
4,5(42 оценок)
Ответ:
babkaaalina
babkaaalina
04.01.2023

Птахи та звірі живі істоти.  У них є свої потреби та побажання.Вони спілкуються своєю мовою,не зрозумілою для нас.Але якби ми могли їх розуміти,то напевне бдізналися багато цікавого та корисного.

Для початку,вони б розповіли б нам правила поведінки в лісі. Адже ми,інколи,відпочиваючи там,забруднюємо навколишнє середовище . А напевне ж, всі хочуть жити в чистій домівці ?

Також птахи,особливо перелітні ,багато подорожують, тому могли б поділитися з нами цікавими розповідями  про далекі країни.

Ми б знали їх проблеми та при потребі,змогли б до Можливо,якби хижі тварини могли б розмовляти,люди перестали б їх боятись. І зникло б зло та панувала тиша.

4,5(31 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ