Лінь - це бездіяльність, відсутність мотивації до вчинків і виконання різних завдань. Лінь - це те, що в нас в голові. І щоб боротися з цим, я роблю декілька речей: читаю книги, відпочиваю на природі, стараюся займатися улюбленою справою та ставити для себе цілі. За до книг і відпочинку на природі я набираюся натхнення і моральної енергії. Якщо я займаюся улюбленою справою, то наповнююся ентузіазмом, а ставлю для себе цілі, тому що "стояча вода тухне". Тобто, якщо я не буду спрямовувати свою енергію в конкретне русло, то вона буде застоюватися всередині і викликати неприємний стан такий як постійна тяга до сну, навіть, коли я не втомлений. Отже, такими я перемагаю свої лінощі й вам раджу спробувати, якщо вас поглинає бездна під назвою "лінь".
ответ
Объяснение:
Твір роздум на тему "Вікіпедія - простір необмежених можливостей і прихованих обмежень":
Вікіпедія - це найвідоміша та найпопулярніша онлайн-енциклопедія. Діє вона з 2001 року, тому сьогодні важко знайти інтернет-користувача, який не чув би про цю енциклопедію. Вікіпедія - простір необмежених можливостей. Тут можна знайти інформацію на будь-яку тему: від поняття атому до особистого життя Стіва Джобса.
Водночас Вікіпедія є простором прихованих обмежень. Вона не є авторитетом або певним стандартом, як може здатися на перший погляд. Усі статті енциклопедії мають різну міру правдивості, повноти та якості. Це пов'язано з тим, що самі користувачі можуть заповнювати сторінки Вікіпедії. Людина стає обмеженою, коли починає довіряти одному джерелу, у цьому і криється небезпека цієї енциклопедії.
Традиція прикрашати ялинку має давні коріння і розповсюджена майже у всіх країнах.
Декорувати ялиноньку збирається уся родина, від маленьких до старих.
Деякі люди прикрашають ялину посеред свого двора, аби вона кожного року поверталася знов і знов, і підрісши ще вище та більше, радувала своєю красою. Інші ж – наряджають її просто у своїй оселі.
Ялинку розміщують на видному місці у комфортному для неї місці, беруть з коробок різнобарвні іграшки, кульки та дощик. Раніше на ялинку чіпляли горіхи, паперові прикраси, цукерки, але зараз її прикрашають різнокольоровими блискучими іграшками, плетеними прикрасами, дзвіночками. Для початку встановлюють верхівку ялини або зірку.
Раніше була популярною восьмикінечна Віфлеємська зірка, яку згодом змінили на п’ятикутну радянську. Потім починають розвішувати найбільші іграшки, обвивають її яскравими ліхтариками та чіпляють невеличкі фігурки казкових створінь та героїв, розміщуючи їх по всій ялинці, щоб не було порожнеч та прогалин. Її огортають сріблястим дощиком, після чого вона виглядає ніби присипана морозним снігом.