М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

12. друга частина складносурядних речень виражає наслідок (ви¬сновок) того, про що йдеться в першій частині (розділові знаки випущено). а на небесній тверді весело іскрилися зірочки а серед них, мов золотий човен, тихо плив місяць (о. аврамчук). б степан узяв у руки батіг та віжки, цмокнув і коні рушили поволі з гори над берег ріки (а. чайковськип). в то квітка зі сходом сонця з'явиться то травичка між яблу¬нями випростана (о. аврамчук). г гості і січова старшина посідали на почесних місцях і роз¬почався екзамен (а. чайковський). д чумацький шлях струменів молочним сяйвом а білий, наче сметана небесна, сніг м'яко зітхав під підошвами (о. аврам¬чук). завдання 13 передбачає встановлення відповідності. до кож¬ного рядка, позначеного цифрою, потрібно дібрати відповід¬ник, позначений буквою. кожна цифра може використову¬ватися лише один раз. 13. установити відповідність між складносурядними реченнями і смисловими зв'язками, що виражають частини їх. смислові зв'язки 1 єднальний. 2 протистав¬ний. 3 зіставний. 4 розділовий. речення а зійшов місяць, і забіліло рештками своїх класичних стін містечко (с. плачинда). б чи село на березі дало назву озеру, чи озеро світязь дало назву селу? (в. мі¬рошниченко). в то підступав холод, то вільне небо сві¬тилося синім дзеркалом (о. лупій). г степанида метнулася поглядом у бік бу¬динку — та і його не стало (г. колісник). д дедалі ширше входять у наше життя штучні синтетичні матеріали, та жо¬ден живий організм на землі не може існувати без води (і. падалка). завдання 14 потребує самостійного розв'язання. 14. записати речення, вставити потрібний за змістом сполучник сурядності. визначити смислові зв'язки між частинами склад¬носурядного речення, накреслити схему. зробити повний син-таксичний розбір відновленого речення. люди іноді бувають підступні, злі й скупі, сади —лише добрими, лише щедрими (о. аврамчук).

👇
Ответ:
milanasadykovaMilok
milanasadykovaMilok
26.10.2022
12.б) г)
14. Сполучник А)
схема речення: [..],а [..]
13. 1-а
2-г)д)
3-б
4-в)
4,5(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kutluyulova04
kutluyulova04
26.10.2022
       Твір "Весняний ранок" пропоную скласти так:      Ранок навесні по-справжньому чарівний. Повітря злегка прохолодне, з неба яскраво світить сонечко. Світати починає раніше. Пташки за вікном весело щебечуть. Саме вони сповіщають про початок нового дня. Все навколо оживає, грає, радіє. Люди йдуть усміхнені, адже така ранкова погода після затяжної зими видається справжньою благодаттю. Розпускаються квіточки, медовим запахом причаровують дерева. Всюди неймовірна краса. Як же я люблю весняні ранки!
4,6(17 оценок)
Ответ:
ziksharof
ziksharof
26.10.2022

Я памятаю, як одного разу ми з батьками ходили до театру. Це була дуже цікава вистава, але наші місця були не дуже зручними для перегляду. Я майже нічого не бачила, проте я чула красиві голоси, розкішний вокал і виразну вимову буздоганно вивчених реплік. Так я трохи розуміла, про що йшлося у спектаклі. І ось, коли величезний дядько, що сидів переді мною, встав і вийшов, я нарешті змогла побачити те, що робилося на сцені. Маю сказати, це було просто дивовижно! Звучала красива музика,  на сцені танцювали актори у яскравих сукнях. Всі рухи були чіткі, відрепетирувані до блиску. Кожен танцюрист танцював бездоганно, наче механізм у якомусь довершенному технічному диві! Та, на превеликий жаль, чоловік повернувся на своє глядацьке місце прямо переді мною і я, засмучена до нестями, безнадійно впала на стілець. Так і закінчився мій похід до театру.

4,5(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ