М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

(синтаксичний розбір складнопідрядного речення)5 речень дуже потрібно на завтра

👇
Ответ:
Dinara55
Dinara55
13.01.2022
1.Після дощу вода в бухті скаламутніла, бо в неї з острова нанесло намулу
2.На морі ставало темно, тому що з берега насувала важка чорна хмара
3.Зроби так, щоб серце моє солов'їне забуло очей тих блакить
4.Цвіте липа так буйно й розкішно, що все місто плаває в задумленому мареві
5.Смереки так тісно збилися в купу, що тяжко було пролазить між їх шершавими пнями
(синтаксичний розбір складнопідрядного речення)5 речень дуже потрібно на завтра
4,4(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yakovlev59
yakovlev59
13.01.2022

Пам"ятаєте Елізу Дулітл із славнозвісної п"єси Бернарда Шоу "Пігмаліон"?  Ця проста англійська дівчина з передмістя Лондона, що продавала на вулиці фіалки, була майже зовсім неосвіченою, але навіть вона розуміла, що розпізнати людину дуже легко, почувши, як саме вона говорить. Скориставшись першою ж нагодою, вона твердо вирішила будь-що, попри всі труднощі, поліпшити свою мову. Вона мріяла стати справжньою леді і відкрити власну квіткову крамницю.

- Щоб стати поважаною людиною у суспільстві, треба володіти мовним мистецтвом, - скажемо ми, розвиваючи цю думку Елізи Дулітл, а також відомого мексиканського поета Октавіо Паса та багатьох небайдужих людей, які вболівають за долю своєї рідної мови.

А чи завжди впливає ступінь освіти носія мови на якість його мовлення? Щоб це зрозуміти, достатньо лише на півгодинки увімкнути телевізор. За цей час ви почуєте від дикторів, ведучих, від просто людей, від високоповажних людей, в тому числі – бізнесменів і депутатів парламенту стільки словесного бруду, що  стає соромно за стан освіти, вихованості, обізнаності людей щодо їхньої мови. Але ж переважна більшість із них  має вищу освіту, а багато хто й не одну! Складається враження, що їм не подобається мова, якою вони змушені говорити, що її насаджують штучно, примушують говорити мовою,  якою вони насправді не володіють.  

Я хочу сказати, що в нашій країні, на відміну від Англії 19 сторіччя, знання, а точніше незнання мови не є запорукою «успішного життя», тобто, можна стати заможним і щасливим, користуватися високим становищем та мати імідж поважної особи, не маючи навіть достатнього словникового запасу.  

"Людина вища за тварину здатністю до мови, але нижча за неї, коли негідно поводиться з мовою". Це сказав великий поет персидський Сааді, і з цим я згоден.

4,8(26 оценок)
Ответ:
rus170
rus170
13.01.2022

Україна багата цікавою архітектурною історією, що можна й досі помітити подорожуючи містами. Із накрасивіших середньовічних пам'яток країни можу відмітити Ужгородський, Олеський та Луцький замки, які є спорудами ще за часи війни між Польщею та Литвою, за галицько-волинську спадщину. Також до однієї з найстаріших шедеврів України належить Кам'янець- Подільська фортеця. Саме вона була збудована до часів появи вогнепальної зброї, тому башти замку та міста були повністю кам'яними, а також мали набагато вищі кам'яні кронштейни, ніж у більш сучасних замках. Споруда в той час з'єднувалася з містом вузькою смугою чи хребтом, що посередині якнайбільше знижався, де й був міст.

Отблагодарить можешь подпиской на инст@_ruslanovna2512 ахахахахах я старалась.

4,5(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ