М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Zhuldyz2005
Zhuldyz2005
11.05.2023 21:56 •  Українська мова

9. познач речення з дієприслівниковим зворотом. а він стояв на городі, врісши по коліна в землю. (б. харчун) б батько хотів усміхнутися, ворухнув губами, але раптом спохмурнів. в утомлені довгим переходом, подорожні влаштували привал. г ясна річ, довгий і спокійний відпочинок дозволив повністю відновити сили. 10. познач рядок, у якому не з дієприслівником треба писати разом. а (не)навидячи за зраду; в (не)помилившись ні разу; б (не)ступивши й кроку; г (не)зізнавшись у злочині. 11. познач рядок із дієприслівниками у формі недоконаного виду теперішнього часу. а сполотнівши, звикнувши, поставши; в повантаживши, діставши, програючи; б поївши, , подолавши; г гріючись, розуміючи, здіймаючи. прочитай текст. виконай завдання гаючи за тваринним і рослинним світом, григорій намагався в ньому забутись. (2) маючи вроджений нахил до вирісши серед природи, він мав у тому велику втіху. (3) усе живе ховало у собі багато цікавого, кожен день вражав новими несподіванками. (4) особливо цікаво було гати за життям звірят і птахів. (і. багряний) 12. познач речення, у якому допущено пунктуаційну помилку. а перше; в третє; б друге; г четверте. 13. познач речення з одним дієприслівниковим зворотом. а перше; в третє; б друге; г четверте. 14. виділену частину складного речення заміни дієприслівниковим зворотом. високо над білими хмарками плив шуліка, тримав в обіймах жовтий жмуток. 15. установіть відповідність між дієприслівниками і їх морфологічним розбором. 1 особлива форма дієслова – дієприслівник, доконаного виду, у реченні є обставиною минулого часу. 2 особлива форма дієслова – дієприслівник, недоконаного виду, у реченні є обставиною теперішнього часу. а сагайда, випроставшись між низькими деревами, якусь мить стояв приголомшений і засліплений блиском вранішньої природи. (о. гончар ) б старий воєвода вважав, що не може його дочка, живучи серед повстанців, не навчитися того, що вміють вони. (в. малик ) в дніпровські випадково натрапляють на ці блукаючі човни. (о. гончар ). 16. виконайте розбір дієприслівника як особливої форми дієслова. жайворонок, співаючи, ніби висить на невидимій нитці. не спитавши броду, не лізь у воду.

👇
Ответ:
CoRoLi07
CoRoLi07
11.05.2023
9 a
10 a
11 г
12 б
13 а
14 тримав на тримаючи измени
15 1а 2б
16 про жаворонка ( также опиши как в 15 ном 2 , про недоконаний вид), а пословицу ( также как ном 15 , 1-доконаний вид)
4,4(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ПоЛИнА10571
ПоЛИнА10571
11.05.2023
1. може, вийшла русалонька матері шукати, а може, жде козаченька, щоб залоскотати. 2. отже, багато чого їм невідомо . 3. у статті я, звичайно, не охоплюю всіх проблем розвитку української мови. 4. погодою у нас на сінокосі, казали, щось років з півтораста завідувала ворона . 5. на щастя, дитина скоро заспокоїлась і затихла . 6. повертатися додому нам, по-перше, пізно, а по-друге, небезпечно 7. дядько роман, певна річ, тільки вдавав, що нікого не помітив. 8. безперечно, вам тут усе незнайоме, дивне
4,6(13 оценок)
Ответ:
sidikreal
sidikreal
11.05.2023
Усвоєму житті, ми робимо багато справ, іноді навіть не замислюючись, добрі вони, чи погані? якщо гарненько поміркувати, то можна зробити висновок, що своїм близьким людям, ми творимо добрі справи. якось ємо, або навіть просто підтримуємо ласкавим словом та ніжними обіймами.  кажуть, що добро завжди повертається бумерангом. але навіщо ж робити щось корисне, тільки тому, що ти знаєш, що тобі це повернеться. я вважаю, що це все не безкорисливо, а лиш заради  своєї вигоди.  своїм друзям, я завжди готова прийти на , адже друзі - це ті люди,які підтримують тебе та твоє життя в мирі та злагоді, які змушують тебе посміхатись, та радіти разом з ними.  але чим можна своїм батькам,аке добро можна їм зробити? вони нас виховали, і заслуговують на багато більше, ніж просто наші обов*язки по хаті, які ми виконуємо. ми даємо їм, все що ми маємо. ні це не гроші, і не речі які-небудь. це наше кохання. само воно, це найбільше добре діло, яке ми можемо дати. коли вони знають, що ми їх кохаємо, з кожної хвилиною на душі у них стає тепліше. 
4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ