М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Міні-твір на тему: "вплив людей на гроші"(2ст.)

👇
Ответ:
zukhra9087
zukhra9087
20.03.2020
Гроші в усі часи відігравали велику роль у соціальному житті. Але люди ставляться до них по-різному. Для когось гроші – це щастя, а для декого – засіб існування.
Напевно немає таких людей, яким би не потрібні були гроші. Справді, бо для чого ж тоді люди працюють? Звичайно, щоб заробляти гроші. А для чого ж вони їм потрібні? Мабуть, щоб задовольняти свої потреби, але потреби людей різноманітні і водночас безмежні. Та яку б користь гроші не приносили людству, вони все одно породжують зло, жадібність і егоїзм. А деякі люди взагалі йдуть на злочин заради грошей.
Я вважаю, що людині потрібні гроші для того, щоб прожити повноцінне життя. Але треба пам’ятати, що не можна бути жадібним до грошей.
4,4(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alinatrocenko
alinatrocenko
20.03.2020
   Діалог про улюблене заняття пропоную скласти так:
- Привіт, Марусю. А куди ти збираєшся так раненько?
- Привіт, Ганнусю. Я йду на тренування.
- А чим ти займаєшся?
- Бально-спортивними танцями. Це моє улюблене заняття. Інколи мені здається, що без танців я не можу жити.
- Дуже класно. А в вас бувають змагання?
- Так, наступної неділі якраз будуть. Якщо маєш бажання, приходь до БК "Дніпроспецсталь".
- Залюбки!
- А в тебе є улюблене заняття?
- Так, я дуже люблю готувати їсти. Можливо, я спробую свої сили у "Майстер Шеф". 
- Це дуже цікаво! А яку страву тобі подобається готувати найбільше?
- Панакоту та піцу.
- Круто. Я вмію лише яєшню смажити.
- Якщо хочеш, приходь після школи в гості, я і тебе навчу.
- Було б чудово! Тоді до зустрічі!
- Щасти!
4,5(72 оценок)
Ответ:

Як і три сумки, альтанка - це справжній символ міста Суми. У багатьох сумчан та гостей міста вона асоціюється із грою духового оркестру, адже саме тут щорічно проводяться дні Європи та Всеукраїнський фестиваль духової музики під назвою "Сурми конституції". Уже понад 100 років альтанка, що з польської означає "відкрита тераса", залишається улюбленим місцем відпочинку та зустрічей багатьох мешканців Сум.

Особливості місця

Уже протягом більш, ніж 100 років Сумська Альтанка вважається незмінним символом міста троянд. Вона знаходиться мiж художнiм та краєзнавчим музеями міста Суми, неподалік від Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна. Саме тут фотографуються молодята, випускники і туристи та призначають зустрічі сумчани й гості міста.

Наприкінці 19-го століння вчені із міста Санкт-Петербург вирішили, що саме в Сумах мають знаходитися поклади нафти. Прибувши до Сум, вони почали їх шукати прямісінько перед земською управою. Проте, незважаючи на всі пошукові роботи та створення свердловини, нафти виявити їм так і не вдалося. Завдяки Йосифу Ліщинському - чоловікові племінниці Івана Харитоненка - про цю свердловину пам'ятають і до тепер. У його володіннях був сад, який сьогодні перетворився на міський парк Ліщинських. За його розпорядженням на місці свердловини, закритої стальною плитою, з'явилася дивовижна альтанка. Зводив альтанку один из мешканців Сум - Матвій Щавеліїв. Прикраса міста вціліла, навіть попри війни та революцію.Бесідка виконана у так званому "російскому стилі". Зовні це відкрита дерев'яна тераса (до речі, саме так перекладається польське слово "альтанка"), яка знаходиться на високому цоколі, із хрестоподібним дахом та центральним куполом. Заввишки альтанка - десять метрів, у той час як її діаметр складає майже шість метрів. Довкола пам'ятки у теплі пори року квітнуть квіти.

Цікавинкою цього місця можна вважати те, що під час будівництва альтанки не було використано жодного металевого цвяху. Споруда прикрашена колонами, різними карнизами та наддаховими шпилями. Зовні вона нагадує незвичайну ажурну будівлю. В узорах альтанки закодовані символи трипільської культури, містяться язичницькі символи сонця та продовження роду. Водночас із ними переплітаються символи християнства та юдаїзму.Починаючи із 2006 року, альтанка кілька разів змінювала свій колір та ремонтувалась. Саме тут розташовуються духові оркестри, котрі радують відомими мелодіями мешканців та гостей міста під час щорічного проведення Днів Європи у Сумах та Всеукраїнського фестивалю духової музики під назвою "Сурми конституції".Навесні 2010 року Сумська Альтанка перемогла в акції "Сім чудес міста Суми".

4,7(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ