М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
23LOLKEK
23LOLKEK
21.11.2021 06:36 •  Українська мова

Як відомо цей звичай повязаний з днем зимового сонцестояння .уважалось що в цей день сонце зїдає змій коротун.усесильна богиня коляда в дніпровських водах народжувала нове сонце маленького божича.язичники намагалися захистити новонародженого та проганяли коротуна.потім ходили від хати до хати щоб сповістити людей про народження нового сонця.ідеться про історію звичаю а.щедрування б.колядування в.закликання весни. г.задобрювання русалок. д.засівання

👇
Ответ:
alkhodzhaevaka
alkhodzhaevaka
21.11.2021

Відповідь: Б. КОЛЯДУВАННЯ.

Пояснення: Звичай колядування називають святом Коляди. У давнину його святкували 25 грудня.

4,5(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lenazakhozhenk
Lenazakhozhenk
21.11.2021
Математика-наука, яка первісно виникла як один з напрямків пошуку істини (у грецькій філософії) у сфері просторових відношень (землеміряння — геометрії) і обчислень (арифметики), для практичних потреб людини рахувати, обчислювати, вимірювати, досліджувати форми та рух фізичних тіл. Пізніше розвинулась у досить складну і багатогранну науку про абстрактні кількісні та якісні співвідношення, форми і структури. Загальноприйнятого визначення математики немає. Початково вона використовувалася для підрахунку, вимірювання, а також для вивчення форм і руху фізичних об'єктів шляхом дедуктивних розмірковувань та абстракцій. Математики формулюють нові висновки і намагаються встановити їх справедливість, виходячи зі вдало вибраних аксіом і визначень.
4,8(61 оценок)
Ответ:
polinasmi1
polinasmi1
21.11.2021
Більшість слів, навіть стилістично забарвлених, сприйма­ється без будь-яких емоцій. Це експресивно нейтральна лексика. Сюди належать слова, що позначають різні абстрактні по­няття (ідеал, істина, демократія, гуманізм, суспільство, буття, самовідданість, недоторканність, мислити, тотальний), слова з виробничо-професійної галузі (цех, електрозварювання, катод, ротор), терміни (катет, гіпотенуза, тангенс, синус), істо­ризми (бунчук, литаври, драгоман, ясир).

Але є частина слів, які самі по собі надають висловлюван­ню емоційного забарвлення, містять стилістично-оцінний відтінок. Це експресивно забарвлена лексика. До неї переважно належить:

книжна піднесена лексика: мисль, бентежність, торже­ство, благоговіння, глава, страж, воїн, чадо, десниця, перст, достойний, волелюбний, незборимий;
4,7(9 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ