М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Mishan03
Mishan03
08.10.2021 09:57 •  Українська мова

Уякій парі іменників зміна закінчень не впливає на значення слів? а)клина-клину б)булата-булату в)джина-джину г)плота-плоту д)листопада-листопаду

👇
Ответ:
diana290510
diana290510
08.10.2021
Незна! А самой тоже оченнььь надоо
4,4(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alina28042002
alina28042002
08.10.2021
1. На
базі придприємства, яке займається виготовленням торгового обладнання, було засноване акціонерне
товариство. 2. На площі зібрався багаточисельний натовп школярів, які закінчили школу.
 3. Обговорюючи екологічні проблеми, створили комісію з
охорони навколишнього середовища.
4. У лікарні до мене ставилися уважно, і я швидко одужав. 5.Колега, що зустрів мене, розповів про нові заходи. 6. Треба негайно застосувати суворі 
заходи  до порушників закону. 7. Висновки перевіряючих не співпадали з даними
бухгалтерії. 8. Лікування  нежиті слід починати відразу. 9. Арендне ательє
за на роботу одну швачку та двох вантажників. 10. Нам дуже пощастило, ми вчасно отримали
степендію і встигли купити білети на поїзд. 11. Першим в експлуатацію здали
складальний конвеєр. 12. Відповідальних за розвантаження назначили згідно 
висновків комісії.
4,7(20 оценок)
Ответ:
derkioptu
derkioptu
08.10.2021
На плесі Дніпра колихались на воді сотні лодій. Майстри доклали сил, щоб лодії наганяли страх на ворогів. На носах вирізали з дерева чурів з рогами й банькатими очима, вепрів з гострими іклами, водяників з лисими головами й надутими щоками, дів з довгими косами.
Лодії рушили з місця. Попереду йшов насад Святослава з великими вітрилами. За ним ключами пливли інші лодії.
Коли за крутим поворотом зник Київ, князь повернувся обличчям вперед. Широке плесо Дніпра відкривалося перед ним. По воді ходили високі, запінені хвилі. У синьому небі пливли кучеряві хмари.
Увечері над обрієм запалилась перша вечірня зоря. По всьому небу засяяли самоцвіти. Вітер зліг, довелося спускати вітрила. Всі сіли на весла. Князь Святослав взяв стерно.
Раптом з глибини темного неба зірвалася зоря. Вона була дуже велика, сліпуча. Навколо стало видно, як удень. Стало видно плесо, піщані жовті коси, кожну лозинку на них. Стало видно куликів, які зі схованими під крила головами стояли й спали біля самої води.
Дружинники підняли весла, завмерли й прикипіли очима до неба. Зоря промчала небом, густо почервоніла і догоріла на заході.
Поява зорі вразила воїв та князя. Вони були певні, що це знак Перуна. Уночі знак на небі показував шлях на захід. Це був знак перемоги!
4,8(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ