М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Узавданнях 7-9 до кожного рядка, позначеного цифрою, доберіть відповідник, позначений буквою. 7. установіть відповідність між реченням і словом (словосполученням), яким воно ускладнене. 1) звертання; 2) вставне слово; 3) вставне словосполучення; а. воно мені мабуть так мало бути (м. вінграновський). б. боявся єси тарасе що вмреш на чужині між чужими людьми (п. куліш) в. стежина неначе лоза виноградна пнеться по білій стіні гори (д. павличко). г. була то правду кажучи звичайна крамарська буда яких безліч в італії (леся українка). 8. установіть відповідність між реченням і вставним словом (словосполученням) за указаним у дужках значенням. 1) погода зіпсувалась, (відтінок припущення) буде штормове попередження. 2) сонце сховалось за хмари, (відтінок незадоволення) буде дощ. 3) десь на обрії блиснуло, (відтінок впевненості) буде гроза. а. як на зло; б. принаймні; в. мабуть; г. безперечно. 9. установіть відповідність між реченням та розділовими знаками при вставному реченні, які в ньому пропущено. 1) кома; 2) тире; 3) дужки. а. віктор глянув на батька, на його довгі вуса, на примружені очі /їх так мружив тільки тато/, і серце огорнули тепло і ніжність (о.цонченко). б. нарешті настав той день /мусив же він колись настати! /коли порфира переводять у вищий ранг (о. гончар). в. і /все-таки / до тебе думка лине, мій назапащений, нещасний краю… (леся українка) г. малишко /як мені здається/ зумів осягнути саму душу народної поезії, внутрішні закони її розвитку (о. гончар). прочитайте текст. виконайте завдання 10-11 до нього (1) на кожному крилі городу росли кущі барвінку. (2) здавалось що він і зимою зеленіє, бо коли танули сніги, то на світ пробивалось його туге зелене листя, незмучене холодом, нескаліче- не морозом. (3) а коли повітря ставало ио-материнськи м’яким та лагідним, то барвінок зацвітав, зацвітав так наче небо бризнуло на землю живою своєю блакиттю, зацвітав так, немов дитячі очі землі дивились на тебе довірливо. (4) баба гнівалась, коли зривали барвінковий цвіт. (5) вона взагалі ніколи не могла премиритися з тим, що квітку зривають. (є. гуцало). 10. позначте речення, у якому допущено орфографічну помилку. 11. позначте речення, у яких допущено пунктуаційну помилку.

👇
Ответ:
olganedbaylova
olganedbaylova
24.08.2021
7. 1б, 2а, 3г.
8. 1в, 2а, 3г.
9. 1г, 2б, 3а
10. 2)
11.2 І 3)
4,6(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ladoshkinOff
ladoshkinOff
24.08.2021
Білгород-Дністровська фортеця розташована над берегом лиману.Вона забезпечена зовнішніми захисними спорудами, необхідними для зупинки ворожих військ, і внутрішніми - для організації ефективного опору. В першу категорію входять башти, куртини і вхідні ворота, а також інші складові елементи. Протягом XV-XVII ст. козаки неодноразово робили походи до аккерманських стін. А XVIII століття принесло з собою три російсько-турецькі війни. У 1770, 1779 та 1806 році московські війська відвойовують місто у Порти, та турки вперто вертають собі свою власність. Лише у 1812 р. за Бухарестським мирним договором південь Бесарабії з Ак-керманом переходять остаточно до Росії. У 1832 р. фортеця позбавилась свого стратегічного значення, в 1896 р. її оголошують історико- архітектурним пам'ятником. Біля входу у фортецю, на обкладеному плитами майданчику, де колись був підйомний міст, видніється глибокий рів, могутні зовнішні стіни фортеці, які дивують своєю красою і своєрідною будовою. Усередині фортеці в очі впадає багато зелені, обширність і величавість величезного двору з численними могутніми баштами, з якими було пов'язано багато цікавих переказів, легенд. Башти фортеці навіть сьогодні вражають своїми розмірами. Стіни її виділяються зубцями і амбразурами. З правої сторони від входу у фортецю розташовано місце розкопок античного міста Тири. З висоти пташиного польоту можна побачити величну кам'яну квітку, що виросла із землі - це прекрасна Білгород- Дністровська фортеця. Акерманську фортецю відвідувало багато видатних людей. Олександр Сергійович Пушкін і Адам Міцкевич, надихнувшись її виглядом, склали прекрасні поеми «Цигани» і «Акерманські степи». В різний час місто і фортецю відвідали А. Пушкін, Л. Українка, А. Горький, І. Нечуй- Левицький, М. Кропивницький, К. Паустовській, В. Катаєв, А. Міцкевіч і ін. З початку XX ст. у фортеці діють реставраційні роботи. 2 серпня 1963 р. Указом Ради Міністрів України ухвалено рішення про охорону Білгород- Дністровської фортеці як архітектурного пам'ятника. Не дивлячись на численні історичні події, ремонти і перебудови, фортеця зберегла свою первинну структуру, є одним з пам'ятників середньовіччя, що найбільш збереглися, і, стикаючись з цією історією, люди дивуватимуться її неповторністю. Вже достатньо давно, і це стало доброю традицією, у фортеці проводиться міжнародний чемпіонат «Сталева Ліга» з історичного фехтування. У змаганнях беруть участь команди: Одеси, Києва, Харкова, Донецька, Москви, Калінінграда тощо.
4,8(93 оценок)
Ответ:
ирбиз
ирбиз
24.08.2021
Зазвичай мій вільний час поченається після школи.перед тим як я зможу займатись своїми справами я повинен зробити укроки.після того я відпочиваю і можу пограти на компютері 30 хвилин.але частіше я груюсь на вулиці.я дуже люблю грати з хлопцям в фудбол.також я дуже люблю грати в квача. в гру можна грат і з хлопця і з дівчатами.але бувають такі дні що я неможу грати на вулиці. томушо я напоиклад їду до своєї бабусі.в неї я також граюсь га вулиці. там в мене теж є багато друзів. але звісно на визідних днях я гуляю більше.
4,4(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ