М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
yl800845
yl800845
19.12.2022 20:22 •  Українська мова

Твір есе на тему (що таке доброта? )

👇
Ответ:
edkoll79p04ynu
edkoll79p04ynu
19.12.2022
Привіт я сечас на уроке я зараз спитаю вчительки
4,5(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ruslan5632
ruslan5632
19.12.2022

 Тремтіла -Тряслася  від холоду, страху, слабості, хвилювалася  тощо; 

 

Затьмарити
1. що. Затуливши собою, зробити невидимим, непомітним. Хмари затьмарили зірки. Місяць затьмарили хмари. □ БЕЗЛІМ. Затьмарило очі кому-л. (кто-л. позбавлений можливості бачити, дивитися).
2. тільки 3 л. кого-що (чим). Перевершити, відсунути на задній план. Крилов-байкар затьмарив Крилова-коміка. З. всіх своїми пізнаннями. Молодий чоловік затьмарив своїм мистецтвом інших танцюристів. Актриса затьмарила всіх своєю красою.

 

Почимчикувати ую, уєш. док., розм. Те саме, що піти 1, 3. На той світ, друже мій, до бога, Почим­чикуєм спочивать (Шевч., II, 1963, 422); Набралася молодиця Глечиків чимало, Та з хутора тихесенько Й почимчикувало. (Щог., Поезії, 1958, 482); Як спав [Грицько] у стодолі, так рано на зорях устав і почим­чикував до міста (Март., Тв., 1954, 93); На другий день., комісія почимчикувала в сусідні сільради (Панч, В доро­зі, 1959. 223).

 

 ДИБАТИ, аю, аєш, недок. Повільно і важко або невміло переставляти ноги

 

 

ПОМЕТИКУВАТИ, ую, уєш, док., перех. і неперех., розм. Метикувати якийсь час. — Се таке, що треба про нього добре пометикувати... (Панас Мирний, IV, 1955, 359); По закінченні роботи підійду до .. Михайлюка, нашого ж робітника, і по дорозі додому ми разом пометикуємо над однією заковикою

 

 здвигнув -   Рухаючи, посунувши, зрушити з місця, перемістити.

 

Насторожитися - Напружено вслухатися, проявити посилену увагу

 

чоломкнув.  - Доторкнутися губами до кого-л., Чого-л. на знак любові, дружби і т.п.

 

 

 

 

 

 

 

4,5(23 оценок)
Ответ:
dima1031
dima1031
19.12.2022

Я часто аналізую вчинки моїх однолітків. їхні дії нерідко ображають. Наприклад, пригадую недавній випадок, коли мій однокласник кинув петарду, яку під¬палив, під ноги дівчини. Це був у нього такий жарт. Альона дивом не постраждала — вона встигла відскочити на безпечну відстань і почула регіт. Здавалося, хлопці мали б осудити хулігана, а виходить, вони його підтримали. І тільки ви¬падковий перехожий зробив хлопцю зауваження, попередивши, що не варто гра¬ти петардами і що ігри з петардами закінчуються майже завжди травмами, іноді страшними. Це я навів приклад поганого вчинку. А є серед моїх однолітків хлопчики та дівчатка, які роблять добро, люблять прекрасне і не соромляться показа¬ти, на що вони здатні. 

Нещодавно на шкільному парламенті виступив представник шостих класів з пропозицією щодо так званого творчого звіту. Інші активісти його щиро підтримали. 

Через деякий час вся школа була свідком такої події. 

У паралелі — чотири шостих класи, і кожен із них приготував експозицію, присвячену "своїй" порі року. У завдання нашого класу входило розповісти через малюнки, колажі, фотографії і вірші про зиму. Допомагали нам і батьки. Ми самі малювали і фотографували, вірші складали теж самі, але зверталися і до бібліотеки, щоб підібрати твір потрібної тематики. З фотографіями проблем не було. У кожного в сімейному фотоальбомі є знімки, які свідчать про те, як люди люб¬лять зиму. 

Інші класи приготували своє — хто про літо, хто — про осінь, хто — про весну. Було неймовірно красиво, всі були у захваті. Переможців вирішили не визначати: ними були всі, хто брав участь у цій цікавій, але нелегкій роботі. Так чи інакше ми доторкнулися до прекрасного. 

По-перше, свій вільний час ми присвятили творчості. А творча людина не скоїть зла, не кине заради забавки петарду під ноги іншої людини. 

По-друге, підготовка до експозиції з'єднала і нас, і з батьками теж, бо ми залучили їх безпосередньо до свого шкільного життя. 

По-третє, ми виявили таланти. А найголовніше — виграли не тільки учасники, але й глядачі. Адже подивилася експозицію вся школа. 

Я хочу вірити в те, що той, хто побачив прекрасне або "створив" його своїми руками, не стане топтати клумбу з квітами, кидати сміття будь-де, виношувати плани помсти, і взагалі, не здатний до дурниць. 

Так було реалізовано те, про що йшла мова на шкільному парламенті.

4,5(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ