М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nastiadair
nastiadair
30.11.2022 22:35 •  Українська мова

40 ів за хорошу відповідь ! тести 1.поширене означення не потрібно відокремлювати в реченні( розділові знаки пропужено) 1) я так люблю зиму повиту синню і снігами. 2) липа заткана жовтуватими сережками ніжилася на сонці. 3) раз добром нагріте серце вік не прохолоне. 4) змоклий до нитки хлопець трусився від холоду. 2.прикладка зі сполучником як відокремлюється комою в реченні 1) остап вересай як талановитий кобзар завоював любов і шану народу. 2)талант хмельницького як полководця розкрився у війні 1648-1657 років. 3) висота говерли як найвищої гори в укрїні досягає 2061 метр. 4) у театральних колах він був відомий як художник. 3.уточнювальний член ужито в реченні ( розділові знаки пропущено) 1) різьблені тіні перемежовані з сонячним сяйвом мерехтіли. 2) у провулках поміж тинами клубочилася темрява. 3) гарячі пожовклі від болю стелились листки восени. 4) світить річка зависаючи у маревах небосхилу. 4.складений іменний присудок ужито в реченні 1) у садку лежав глибокий сніг. 2) зранку сашко бив байдики. 3) діти почали писати твір. 4) вірний приятель - це найбільший скарб. 5.неправильно поставлені розділові знаки в реченнях 1) тай пішов собі хлопець, плачучи. 2) втомлена роботою, бабуся сиділа за столом. 3) крім чорних і червоних ниток були голубі, зелені й жовті. 4) схід призначили в центрі села, біля церви. 6.односкладним речення є 1) небо захмарене й сумне. 2) щастя - то квітка незнаного краю. 3) пізнє літо. 4) на острові безлюдно, тихо.

👇
Ответ:
Inpeakfhdh
Inpeakfhdh
30.11.2022
1а 2в 3а 4в 5в 6б пот как-то так
4,6(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zandaryanartem1
zandaryanartem1
30.11.2022

Кожний ЛІТНІЙ  день одягає дерева в інші шати… Учора ще зелені, сьогодні одягли золоту парчу клени, зачервоніло намисто калини, звисли з галузок важкі оранжеві кетяги горобини, задивились у синяву небес рожево-білі зіркаті «волові очка». Під лісом долоні бузок, наче його зірвати. Синіє дозрілий терен, цвітуть запізнілі квіти кульбаби і рожевого іван-чаю. У старому лісі з’явились опеньки, запахло грибами і терпким вином. За кожним легеньким подихом вітру падають перші листочки грабів, берез, осик.

4,4(38 оценок)
Ответ:
swecut
swecut
30.11.2022

Нещодавно я прочитала захоплюючу повість по дружбу хлопчика Сашка з вовком. Зі справжнім вовком Сіроманцем.

  Автор любить природу. У творі  він точно передає образи усіх героїв. Можливо, в образі Сашка він описував себе у дитинстві. Коли ми читаємо, то переживаємо разом з героями.

  Хоч вовк був старим та сліпим, після зустрічі з Чепіжним, почалося справжнє полювання на Сіроманця. Тільки тоді, коли людина живе в гармонії з природою, вона відповідає взаємністю. Хлопчик сміливий, бо знає: тварини відчувають добрих та злих людей, тому ставляться до них по-різному. Сподобалось мені те, що в творі Сашко не боїться Чепіжного, відстоює свою думку, говорить йому правду. Він також співчуває сліпому Сіроманцю. Навіть відправився в далеку дорогу, бо мав надію та прагнув вилікувати зір вовка. Хлопчик щасливий, що люди верталися з ловів ні з чим, бо тварина врятувалася втечею.

   Мене вразила відданість Сіроманця, адже він сам повернувся до Сашка, їхня чудова та незвичайна дружба.

Объяснение:

4,8(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ