М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть будь-ласка..треба
вугле/видобуток,озерно/болотний,здивовано/розгублений,всесвітньо/відомий,червоно/гарячий,вакуум/камера,в"єтнамсько/український,сніго/затримання,перекоти/поле,штабс/капітан,тьмяно/жовтий,всесвітньо/історичний,овоче/сховище,м"ясо/молочний,вічно/зелений,світло/рожевий,темно/зелений,одно/денний,блок/схема,видимо/невидимо,корабле/будівник,ячмінно/житній,сніжно/білий,смугляво/лиций,синьо/зелений,легко/крилий,зменшено/пестливий.

👇
Ответ:
letochka111
letochka111
16.01.2020
Вуглевидобуток, озерно - болотний, здивовано - розгублений, всесвітньо відомий, червоногарячий, вакуум - камера, в’єтнамсько- український, снігозатримання, перекотиполе, штабс - капітан, тьмяно - жовтий, всесвітньо -  історичний, овочесховище, м’ясо - молочний, вічнозелений, світло - рожевий, темно - зелений, одноденний, блок- схема, видимо - невидимо, кораблебудівник, ячмінно - житній, сніжно - білий, смагляволиций, синьо-зелений, легкокрилий, зменшено - пестливий.
4,8(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kskdosms
kskdosms
16.01.2020
За легендою,імператор Клавдій вважав,що сім я заважає солдатам воювати,і видав вердикт, яким забороняв воїнам одружуватися.Священик на ім я Валентин,незважаючи на цей указ,продовжував таємно вінчати всіх закоханих.За це його заарештували й ув язнили.Сліпа дочка тюремника закохалася у Валентина.Той як священик,що дав обітницю безшлюбності,не міг відповісти на її почуття,але в ніч перед стратою прислав їй лист,який підписав Твій Валентин.На пам ять про це у День Святого Валентина заведено дарувати валентинки - вітальні листівки у вигляді середечок, з добрими побажаннями,словами кохання.
4,8(79 оценок)
Ответ:
Solnyshko8080
Solnyshko8080
16.01.2020
Прислівники здебільшого виступають обставинами(Сьогодні я по-новому відкрив для себе світ.); але якщо прислівник залежить від іменника, тоді він виконує синтаксичну функцію означення (Дорога ліворуч вела в царство лісу.). Підметами і додатками прислівники бувають тоді, коли вживаються у значенні іменника (Надворі сьогодні сонячна погода.). Такі прислівники, як ПОТРІБНО, ТРЕБА, ШКОДА, МОЖНА, НЕ МОЖНА, НЕОБХІДНО, ЖАЛЬ, ПОРА, СОРОМНО, ПРИКРО
тощо виконують роль присудків у безособових реченнях (Сонце низенько, вечір близенько.)
4,5(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ