Н. в. одна тисяча дев'ятсот сімдесят три
Р. в. однієї тисячі дев'ятисот сімдесяти трьох
Д. в. одній тисячі дев'ятистам сімдесяти трьом
Зн. в одну тисячу дев'ятсот сімдесят три
О. в. одною тисячею дев'ятистами сімдесятьма (сімдесятьома) трьома
М. в. (в) одній тисячі дев'ятистах сімдесяти (сімдесятьох) трьох
Н. в. Анатолій Степанович
Р. в. Анатолія Степановича
Д. в. Анатолію (Анатолієві) Степановичу
Зн. в. Анатолія Степановича
О. в. Анатолієм Степановичем
М. в. (на) Анатолієві Степановичі
К. в. Анатолію Степановичу
Н. в. Валентина Костянтинівна
Р. в. Валентини Костянтинівни
Д. в. Валентині Костянтинівні
Зн. в. Валентину Костянтинівну
О. в. Валентиною Костянтинівною
М. в. (на) Валентині Костянтинівні
К. в. Валентино Костянтинівно
На канікулах наш клас ходив до історичного музею. Екскурсовод розповів нам багато цікавого. Ми бачили речі, якими користувались давні слов'яни: монети, жіночі прикраси, засоби праці, посуд, зброю.
Дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева, наприклад меблі, або скриню з вирізаними орнаментами. Козацькі шаблі, люльки, пістолети — все це хотілося потримати в руках.
В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України і історію нашого рідного міста. Виявилось, що навіть назви старих вулиць міста мають своє походження і свою історію.
Всі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.
привіт у мене все дуже добре.мені ці літні канікули тому що я ще ніколи не була така щаслива! оскільки я дуже люблю вчитися я літом працювала над собою і стала насправді освіченою дівчиною! я їздила до міста мені там дуже . у цьому місті я побачила багато гарних пам'ятників також відвідала багато музеїв. загалом мені дуже ці літні канікули!