Повернення додому після школи починається однаково. На початку змиваю бруд з рук, переодягаюся в домашній одяг, шкільну розвішую на вішалки, готую або розігріваю готову їжу і їдять.
Робити задані уроки я починаю не відразу. З початку після шкільних занять, я заходжу додому, відпочиваю, лежу на ліжечку. Зазвичай мені подобається потім трохи погуляти або пограти на комп’ютері. Після починаю готуватися до виконання домашньої роботи. Спочатку кладу всі необхідні підручники і зошити на стіл. У щоденнику дивлюся предмети на завтрашній день.
Потім я сідаю за приготування уроків. Готую стіл, щоб на ньому не було нічого зайвого. Зліва розкладаю підручники і поруч пенал з ручками, попередньо точу прості олівці. Я люблю вчити вірш заздалегідь. Попередньо, я його читаю по кілька разів, а після намагаюся переказувати по одному чотиривірш. Через півгодини повторюю. Письмові роботи починаю виконувати на чернетці. І перевірену роботу переписую на чисто. Мне нравиться красиво писати, намагаюся все робити акуратно. Мне нравиться отримувати хороші оцінки, тому намагаюся робити домашнє завдання повністю. Завжди вчу правила і повторюю попередню тему. Знаю, що без повторення основних правил і закріплення матеріалу, що не буде позитивних оцінок. На всіх предметах уважно слухаю викладача. І в домашніх умовах залишається, тільки закріпити всі засвоєні раніше знання. Завжди йду вперед і читаю новий параграф, щоб легше засвоювати дати і завдання. Працюю над почерком і пишу в прописах.
Усний предмет кілька разів читаю. Складаю план по параграфу. Якщо що – то не зрозуміло питаю у мами і тата, дзвоню або пишу друзям, питаю як можна зробити. Мені подобається обчислювати приклади, вирішувати завдання і різноманітні рівняння в математиці. Люблю читати додаткову літературу і піднімаю руку на уроці історії, щоб розповісти.
До твору готуюся, заздалегідь читаючи твір, знайомлюся з інформацією критиків. Складаю план написання і акуратно починаю писати. Перевіряю все помилки, розбиваю текст на пункти. Мне нравиться пізнавати нове, поповнювати словниковий запас. Навколо багато різної пізнавальної інформації. Навчання – важливий розумовий процес
На мою думку, спілкування з малознайомими людьми - важлива частина життя кожного з нас. Справді, така ситуація може трапитися будь-коли та будь-з-ким. Саме тому важливо знати, як правильно діяти, а саме - поводитися обережно.
По-перше, мотиви незнайомої людини нам невідомі. Неможливо передбачити, як він або вона поведе себе. Цілком ймовірно, що людина має на думці щось погане і може заподіяти шкоду тому, з ким спілкується - вкрасти щось, застосувати силу тощо. Тому не слід надто самовпевнено поводитися з особою, яку погано знаєш.
По-друге, не можна спілкуватися з малознайомим так само, як, наприклад, з друзями, оскільки можна ненароком їх образити. Можливо, у людини є якісь проблеми, про які не варто випитувати, а можливо, є щось у наших словах, що може їй дошкулити. Крім того, як випадково сказати зайвого перед незнайомцем, це може спричинити навіть агресивну поведінку з його сторони.
Отже, у спілкуванні з незнайомцями потрібно бути надзвичайно уважним та обережним, оскільки поведінка таких людей непердбачувана.
Сьогодні йшов дуже сильний дощ.
Це дуже легко, просто треба додати до речення прикметники, додатки, обставини, і так далі. На прикладі: є речення "Настала весна", зараз ми його поширимо обставиною "нещодавно", результат - "Нещодавно настала весна". Бачите? Це дуже легко!