я приехал отдыхать и там увидел: ветер, болото, и с далека видел вулкан. У каждого человека в организме есть: автономная нервная система, безусловленный рефлекс, память.
Объяснение:
Вулкан - обычно конусообразная гора, образованная застывшей лавой, с кратерами наверху.
Ветер - это горизонтальное движение воздуха в приземном слое, направленное из области высокого давления в область низкого давления.
Болото - переувлажненный участок суши с непроточной или слабопроточной водой и влаголюбивой растительностью, со слоем торфа.
Память — это одно из свойств нервной системы, выражающееся в хранить и воспроизводить необходимую для жизни человека информацию о предметах и явлениях внешнего мира и состоянии внутренних органов.
Рефле́кс (от лат. reflexus — отражённый) — стереотипная реакция живого организма на раздражитель, проходящая с участием нервной системы. Рефлексы существуют у многоклеточных живых организмов, обладающих нервной системой, осуществляются посредством рефлекторной дуги.
Автономная (вегетативная) нервная система - часть нервной системы осуществляющая иннервацию сердца, кровеносных и лимфатических сосудов, внутренностей и других органов, имеющих в своем составе гладкомышечные клетки и железистый эпителий.
ответ
привіт Сашко
привіт Дмитро
я так сильно посварився зі своею сестрою що навіть не знаю що робити
а що сталося
вона набрехала моїй мамі про те що я розбив її улюблену вазу, яку насправді розбила вона
навіщо брехати я не можу зрозуміти нехай сама відповідає за свої вчинки!
що ж я можу вже зробити мама забрала мій телефон та заборонила меня цілу неділю грати на вулиці
це дуже кепсько, ти спробував мамі доказати те що це зробив не ти
так звісно але вона мені не вірить
спробуй знайти свідків !
ти геній в нас же у квартирі є камери треба показати все мамі
думаю це буде правильним рішенням за свою брехню треба поплатитися
все бувай!
бувай
Він один із тих поетів, які не боялися висловлювати свою думку, прославляти Україну, засуджувати її катів. Мабуть, через це його вважають Батьком України, через це його «Кобзар» є у кожній українській оселі, тому його творчість така близька кожному.
Якби мене запитали: «Коли саме творчість Тараса Шевченка з’явилась у моєму житті?», я б, мабуть, не змогла дати точної відповіді. Він був у моєму житті завжди. З раннього дитинства мої батьки, читали мені вірші Кобзаря. Пам’ятаю, як приїхавши, одного разу, до бабусі в село, я стала на стілець, і почала розповідати «Садок вишневий». Тоді я була переконана, що цей вірш написаний саме про наш садок. Той, у якому ми так любили збиратися сім’єю. Там, де тато, узявши мене на коліна, неодноразово розповідав про великого генія, про Шевченка.
Ішов час, я дорослішала, а разом з тим і дорослішали вірші, які я читала. Якоїсь миті мені стало жаль Катерину із однойменної повісті, я перейнялася долею жінки-матері, яку можна побачити у багатьох творах письменника. Я поновому відкрила для себе Україну. Величну, з багатою історією державу, у якій жили чудові люди, яких, чомусь так хотіли знищити. Кожен твір, який я читала, змушував замислитись, роздумувати, відчути. Я дотепер пам’ятаю ті відчуття, коли вперше прочитала «Розриту могилу» і «Великий льох». Мене немов охопили мурахи. Стало страшно, що все це відбувалося на нашій землі.