Горобина, клен, осика і черемха.
І,мабуть,над усе до загину треба віри людині в людину. Світ отой напівзабутий,здається,нині зітканим з туману. А мені,будь ласка,бубликів в’язку. Я мислю - отже існую. У калині,кажуть,живе материнська любов і мудрість. Буває,часом сліпну від краси.
ІІ. Перепишіть текст, розставляючи пропущені розділові знаки.
Рости,моя пташко,мій маковий цвіте,розвивайся,поки твоє серце не розбите . Пусти мене,мій батеньку,на гори,де ряст весняний золотом жаріє. Спи,дитятко,сном міцним. Ой,не ходи,Грицю, та на вечорниці. Васильки у полі.васильки у полі,і у тебе, мила,васильки з-під вій. Де ти бродиш,моя доле?
Для кожного періоду розвитку суспільства є характерні ознаки. У минулому це могли бути книги, театри, телебачення. Зараз найхарактернішою рисою є компютеризація.
Високі технології взяли нас під свою владу. Вони керують нашими діями, смаками і думками. Тепер ми маємо безліч можливостей, але водночас є закутими у кайдани Інтернету і техніки. Не проходить і дня, щоб сучасна людина не використовувала компютерів. Своїм корінням компютери сягнули навіть віддалених селищ, здавалось би у яких, ще не так давно, просто не було світла.
Ось чому, я вважаю, що саме компютеризація-найбільш характерніша ознака нашого часуⒶ.