Я провів зимові каникули дуже гарно. Я добре повідпочував, побував у різних чудових місцях, чудово провів свята з родними.Я побував у різних місцях, але мені найбільше сподобалося кататися на коньках!Спочатку у мене не дуже добре виходило, але я навчився кататися й я дуже весело провів свій час. Коли мені було нудно, та ми нікуди не збиралися, я виходив на двір та катався на санчатах.Свята я провів дуже весело зі своею родиною. На різдво я ходив посівати, за ще мені давали небагато грошей або цукерки. Мені дуже сподобалися ці канікули!
Відповідь:
Займенник – це самостійна частина мови. Вона вказує на предмети, ознаки предмета, кількість, проте не називає їх. Займенники відповідають на питання хто?, що?, чий? В нашій рідній мові у цієї частини мови є розряд, рід, число та відмінок. Існує 10 розрядів займенників (особові, зворотний, взаємні, присвійні, означальні, вказівні, питальні, відносні, неозначені, заперечні).
Займенник – дуже цікава частина мови, вивчати яку не легко, адже в неї чимало особливостей правопису, відмінювання, розподілу за розрядами. До того ж, займенник – досить функціональна частина мови. Вона повторює те, що було сказано попередньо, без акцентування на цьому уваги. Також ця частина мови допомагає уникати повторів та вказує на шанобливе ставлення до співрозмовника.
Пояснення:
еч - суфікс
ок - суфікс