М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

5прислів'їв з дієсловами -ться -шся

👇
Ответ:
Yanок
Yanок
31.05.2021

1. Хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається.


2. Не кайся рано встати, а кайся довго спати.


3. Все добре, що добре кінчається.


4.Вік живи — вік учись.


5.Грамоти вчиться — завжди пригодиться.


6.Де старий спотикнеться, там нехай молодий добре напнеться!


7.Чоловік розуму вчиться цілий вік.


Подробнее - на -

4,4(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lidochka4
lidochka4
31.05.2021

Раджу написати текст про хризантему так:

   Хризантема – гарна осіння квітка. Вона розквітає у жовтні, а потім радує людей своєю барвистістю аж до першого снігу. Тому цю квітку називають ще королевою осені. Також її величають останньою квіткою року.

  Листя у хризантеми прості, різні за розміром та формою. Квіточки маленькі, ніби забрані у кошик. Зазвичай вони мають жовтий нерівномірний колір.

   Ці рослини дуже легко вирощувати. Тому часто їх можна побачити у наших городах та парках. Люди цінують хризантеми за яскравість фарб та довге цвітіння. Також ці чарівні квітки використовують у лікувальних цілях.

Объяснение:

4,7(24 оценок)
Ответ:
OligCh
OligCh
31.05.2021
У кожного народу є його найбільша коштовність — це його мова. Саме в мові народ звеличує і стверджує себе в історії. Мудрість віків народу передається через рідну мову.Українська мова — одна з таких мов, що зберігає не лише мудрість віків, але й розвивається далі завдяки своїм письменникам, поетам, науковцям. Мова дозволяє народові бути народом, українська мова визначає, що є український народ. Бо не стане мови — не стане народу. Тому наше завдання зберігати мову, передавати її нащадкам. Українська мова частіше стала використовуватися в побутовому спілкуванні, її частіше можна почути в магазинах, транспорті. Приємно, що люди з повагою ставляться хто як до рідної мови, а дехто як до державної. Річ у тім, що в Україні проживають і інші народності, які мають за рідну іншу мову, але вони мають поважати мову народу, серед якого вони живуть.

Или

Рідна мова – це мова твого дитинства, це мова, на якій спілкуються твої батьки, багато твоїх родичів. Це шлях, яким ти йтимеш доти, доки не сягнеш краю. Це твої думки та почуття, це твої наміри та прагнення, адже ти наодинці з собою розмовляєш своєю мовою, рідною для тебе.

Кожен сам обирає, яку мову вважати рідною. Деякі люди приймають за рідну державну мову, деякі – материнську мову, що чули у піснях та колискових, у віршах та легендах, казках, які їм розповідали перед сном. Наш вибір – наше майбутнє, бо тільки нам вирішувати бути з більшістю чи залишитись індивідуальністю.

Нехай мільйони людей говорять на одній мові та пропагандують її, бували й такі моменти, коли мову нав’язували, але тільки ти сам обираєш на чий бік стати, чиї правила обрати.

4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ